بازیگران و خلاصه داستان سریال سلام آقای مدیر

0

بازیگران و خلاصه داستان سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر سریالی جدید است که برای نمایش در شبکه دو تولید شده و قرار است به زودی از این شبکه پخش شود. این مجموعه به کارگردانی و نویسندگی  علیرضا توانا می باشد. نکته قابل تامل آن اینست که طرح این مجموعه در سال ۹۱ به سیمافیلم ارائه شده و بعد از گذشت شش سال و نهایت در سال ۹۸ به تولید رسیده است.

خلاصه داستان سریال سلام آقای مدیر

موضوع و داستان این مجموعه حور و محور فردی به نام امیرعلی صدر است که به مدیریت دبیرستانی گماشته می‌شود که همه آن را تبعیدگاه می‌نامند.
او که به علت فوت همسرش در شرایط روحی نامناسبی به سر می‌برد خیلی زود درمی‌یابد که برای جلوگیری از تعطیلی مدرسه نیازمند ایجاد اعتماد، وفاق و همدلی میان دانش آموزان، همکاران و اهالی محل است.
کاری که در ابتدا غیرممکن به نظر می‌رسد ولی با تلاش او و مسئولیت پذیری همگانی به بازماندن درهای مدرسه می‌انجامد.

این سریال درباره دانش آموزان بوده و  دارای قصه‌ای دنباله‌دار است که در هر قسمت به طور ویژه داستان زندگی یکی از دانش آموزان نیز تعریف می‌شود.

سریال سلام آقای مدیر

بازیگران سریال سلام آقای مدیر

از جمله هنرمندانی که در این سریال حضور دارند :داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان دوست نیکی مظفری،مجید اکبری، سالار بابابیگلو، فرزین محدث، پیام ملک زاده، حمید معدن کن، هاشم تفکری بافقى، روزبه سیاه منصورى، شهرام ربیعى، مهدى عبدلى، امیرحسین بهاء الدینى، غزاله اکرمى، آرزو رضایى، نغمه عسگرى و… هستند که در این سریال بازی کردند

سریال سلام آقای مدیر

سایت حرف تازه: مجموعه تلویزیونی «سلام آقای مدیر» به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا در تهران کلید خورد. این مجموعه ۴۰ درصد از تصویربرداری سکانس‌های خود را به پایان رسانده و تدوین آن به صورت همزمان در حال انجام است.

زمان پخش سریال «سلام آقای مدیر»

این سریال به سفارش سیما فیلم و برای مخاطب خانواده و نوجوان تولید می‌شود که قرار است پاییز ۹۸ از شبکه دو سیما روانه آنتن شود.

سریال سلام آقای مدیر

لوکیشن های مجموعه تلویزیونی

تصویربرداری این مجموعه در لوکیشن خانه اربابی در حوالی میدان انقلاب به پایان رسیده و گروه در حال حاضر مشغول تصویربرداری پلان‌های مربوط به بیمارستان خیریه در حوالی زعفرانیه است.

سریال سلام آقای مدیر

تعداد قسمت های سریال

این مجموعه در ۲۶ قسمت نگارش و ساخته شده است.

سریال سلام آقای مدیر

عوامل سازنده سریال

بخشی از عوامل تولید این مجموعه عبارتند از نویسنده و کارگردان: علیرضا توانا، تهیه کننده: منوچهر شاهسواری، مدیر تصویربرداری: عارف نامور، مدیر صدابرداری: شهرام متولی باشی، برنامه ریز و مدیر تولید: احمد ساکت، طراح گریم: الهام صالحی، طراح صحنه و لباس: سید محسن آهنگرانی، تدارکات: کرم چیلان و رسول سید حاتمی.

سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیرسریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر

نظرات