بسام بخیت قهرمان شنای عربستان غرق شد + بیوگرافی و عکس

0

بسام بخیت قهرمان شنای عربستان غرق شد + بیوگرافی و عکس

بسام بخیت قهرمان شنای عربستان را در بیوگرافی و عکس های شخصی و نحوه و علت غرق شدن رکورد دار زیر آب ماندن و مدال آور در رشته شنا و عکس های شخصی او را در سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی بسام بخیت

بسام ورزشکار عربستانی در رشته شنا و دارنده مدال قهرمانی در این رشته و اهل عربستان سعودی می باشد.

فدراسیون شنای عربستان اعلام کرد که جسد بسام بخیت، قهرمان شنای این کشور در جده پیدا شد.
این شناگر و قهرمان عربستان در ماده شیرجه آزاد برای تمرین برای رقابت های بین المللی به دریا رفته بود ولی بعد از رفتن به زیر آب گم شد و در نهایت جسدش پیدا شد.
این شناگر سعودی قهرمان کشورش بود و در ماده خود موفق شده بود تا ۷۱ متر زیر آب برود و به مدت ۲ دقیقه و ۵ ثانیه بدون اکسیژن زیر آب بماند

بسام بخیت

علت غرق شدن قهرمان شنای عربستان

بخیت قهرمان عربستانی غواصی آزاد در رشته (فری دایو) بود که عضو تیم ملی شنای این کشور بوده و از ورزشکاران مدال آور بود

سخنگوی روابط عمومی گارد ساحلی مکه مکرمه اعلام کرد که عملیات جستجویی که بیش از ۲۴ ساعت به طول انجامیده، سرانجام با پیدا شدن جسد این شناگر در عمق ۸۰ متری زیر آب به اتمام رسیده است.

بسام بخیت

تیم امداد و نجات گارد ساحلی می گوید که بخیت روز پنجشنبه به منظور حضور در رقابت های قهرمانی فری دایو، تمرین می‌کرده است.

آنها بر این باورند که رکورددار فری داوینگ عربستان و حوزه خلیج فارس، به عمق آب شیرجه رفته اما موفق به بالا آمدن نشده است و به نظر قصد داشته تا با ماندن زیر آب برای مدتی طولانی تر، رکورد جدیدی را ثبت کند.

بسام بخیت

بخیت در سال ۲۰۱۷ با ماندن به مدت ۲ دقیقه و ۵۰ ثانیه در عمق ۷۱ متری بدون کپسول اکسیژن رکورد بیشترین زمان را از این حیث در بین شناگران حاشیه خلیج فارس از آن خود کرد.

بسام بخیت

نظرات