بیوگرافی و عکس های گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس

0

بیوگرافی و عکس های گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی فوتبال و سرمربی پرسپولیس را در سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل و عکس های شخصی و خانواده و سن و سوابق مربیگری و آدرس اینستاگرام را مشاهده کنید.

بیوگرافی گابریل کالدرون

بازیکن سابق فوتبال و مربی فعلی فوتبال در ۷ فوریه سال ۱۹۶۰ در راوسون آرژانتین به دنیا آمده و دارای قد ۱٫۸۰ متر و در پست هافبک و دفاع میانی توپ می زده است.

گابریل کالدرون

 

سوابق دوران بازیکنی

کالدرون مرد آرژانتینی فوتبال در دوران بازی به عنوان مدافع میانی به میدان می رفت و سابقه بازی در تیم‌های مطرح پاریسن ژرمن، اتلتیکو ایندپندینته و تیم ملی زیر ۲۰ سال و تیم ملی آرژانتین… را در کارنامه دارد
همچنین سابقه قهرمانی به همراه تیم زیر ۲۰سال آرژانتین را داراست.

او یکی از همبازیان دیه گو مارادونا در جام جهانی۱۹۹۰ آرژانتین بود که پس از این تورنمنت،در ۳۰سالگی از بازیهای ملی خداحافظی کرد

همسر گابریل کالدرون

از زندگی شخصی وی اطلاعی در دست نیست

گابریل کالدرون

تیم ملی آرژانتین

او عضو تیم ملی کشورش بوده سابقه حضور در جام جهانی را دارد.
حاثل تلاش او در تیم ملی ۲۳ بازی بوده که ۹ بازی برای تیم ملی آرژانتین در جام جهانی فوتبال ۱۹۸۲ و جام جهانی فوتبال ۱۹۹۰ انجام داده و یک گل ملی نیز دارد.

گابریل کالدرون

سوابق کاری و کارنامه ورزشی

کالدرون سال‌ها سابقه حضور در فوتبال آسیا را در کارنامه دارد و موفق به دستیابی به عناوین مختلفی خصوصا در لیگ عربستان و همچنین لیگ قهرمانان آسیا شده و از مربیان خوش نام و با کارنامه درخشان در مربیگری دارد.
سیستم و بازی تهاجمی از آرایش خاص تیمی او در مربیگری است
نا گفته نماند گابریل یکبار در دوره مدیریت محمد رویانیان به پرسپولیس معرفی شده بود، که این همکاری صورت نگرفت و در نهایت مانوئل ژوزه سرمربی وقت شد.

گابریل کالدرون

آمار و سوابق مربیگری

کالدرون تاکنون در لیگ عربستان حضور داشته و هدایت تیم های بزرگی چون الهلال و الاتحاد، کائن، لوزان سوئیس-اسپورت، الاهلی عربستان، بنی یاس
رئال بتیس، الوصل امارات و … بر عهده داشته و سابقه دو قهرمانی در لیگ عربستان و یک قهرمانی جام حذفی را در کارنامه خود دارد.
در کنار همه موفقیت ها ، او شکست و نقطه و ناکامی نیز داشته و با عدم نتیجه خوب بن یاس امارات، الوصل و قطر را ترک کرده است.
وی با هدایت عربستان موفق شد آنها را بعد از ۱۲ سال به جام جهانی برساند
اما توسط فدراسیون عربستان بعد از شکست برابر عراق در مسابقات آسیایی از کار اخراج شد

گابریل کالدرون

تیم ملی عربستان:
صعود به جام جهانی ۲۰۰۶ بدون هیچ باختی در مرحله مقدماتی.
تیم ملی عمان:
پس از جام جهانی ۲۰۰۶، کالدرون سرمربی عمان شد و با این تیم به جام ملتهای ۲۰۰۷ صعود کرد.
الاتحاد عربستان:
پس از جام ملتها، به عربستان برگشت تا روی نیمکت الاتحاد بنشیند. الاتحاد در دومین سال حضور کالدرون، قهرمان کینگ-کاپ عربستان شد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کرد و با شکست مقابل پوهانگ استیلرز کره جنوبی، نایب قهرمان آسیا شد‌.
الهلال عربستان:
قهرمانی لیگ عربستان در فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ بدون حتی یک شکست.
بن یاس امارات:
بن یاس را هم در اوج بحران تحویل گرفت اما پس از یک سال این تیم را به لیگ قهرمانان رساند و از مرحله گروهی هم صعود کرد.اتفاقی که در تاریخ بن یاس فقط همین یک بار رخ داده است

گابریل کالدرون

سرمربی تیم پرسپولیس

بعد از جدایی برانکو از تیم پرسپولیس مدیران این تیم باشگاه در حال جذب مربی جدید هستند و گویا آخرین گزینه نهایی ،گابریل کالدرون بوده و به نتیجه و جمع بندی لازم دست یافته‌اند و به زودی او را به عنوان سرمربی در فصل آینده اعلام خواهند کرد.

مدیران پرسپولیس که طی روزهای اخیر با گزینه‌هایی همچون آنته چاچیچ ، کاررا، لیمونس، الکساندر نوری و … به مذاکره پرداخته و رزومه آنها را مورد بررسی قرار داده بودند، اکنون برای حضور گابریل کالدرون به عنوان سرمربی آینده این تیم به تفاهم رسیده‌اند.
با توجه به اعلام ایرج عرب سرمربی بعدی پرسپولیس تا روز شنبه، باید منتظر اعلام قطعی نام این مربی آرژانتینی برای حضور در نیمکت پرسپولیس ماند.

گابریل کالدرون

عکس های گابریل کالدرون

در ادامه چند عکس از این مربی فوتبال مشاهده کنید

گابریل کالدرون

گابریل کالدرون

گابریل کالدرون

نظرات