تفریحات

شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

0

شروع توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

کارت کنکور و زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و تاریخ برگزاری کنکور ۹۸ را در سایت حرف تازه با اخبار جدید و محل دریافت کارت آزمون را بخوانید.

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور

کارت آزمون سراسری ۹۸ از یکشنبه ۹ تیر توزیع می شود. امروز ۹ تیرماه ۱۳۹۸ توزیع کارت آزمون کنکور سراسری ۹۸ شروع شده و داوطلبان می توانند کارت خود را با مراجعه به سایت سنجش پرینت بگیرند

سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور توزیع کارت آزمون سراسری ۹۸ از نهم تیر و سیما، گفت:کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org توزیع می شود.
داوطلبان با مراجعه به آدرس اعلام شده می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و برای حضور در جلسه آزمون خود را آماده کنند و از این فرصت باقیمانده نهایت استفاده را بکنند.

کارت کنکور

تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۸

حسین توکلی افزود:این آزمون روز های پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیر ماه ۹۸ در ۳۸۱ شهرستان و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزاری خواهد شد.

وی گفت: داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی نام نویسی کرده اند باید دو یا سه کارت ورود به جلسه آزمون از سایت اینترنتی یاد شده دریافت کنند.

توکلی افزود:براساس برنامه زمانبندی، آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه و آزمون گروه هنر نیز بعد از ظهر پنجشنبه ۱۳ تیر ماه برگزار خواهد شد.

وی گفت:همچنین آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی بعد از ظهر جمعه ۱۴ تیر ماه ۹۸ برگزار می شود.

بیشتر بخوانید : آدرس ثبت نام کتب درسی

 

کارت کنکور

محل دریافت کارت کنکور سراسری ۹۸

حسین توکلی افزود:اطلاعیه این سازمان درباره توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، نحوه دریافت و همچنین محل های رفع نقص نیز فردا منتشر می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org توزیع می شود.
زمان اعلام نتایج کنکور ۹۸ بعدا اعلام می شود و ما نیز برای اطلاع دانشجویان آینده این مطلب را بروز خواهیم کرد.

نظرات