ژست عروس و داماد | عکس عروس و داماد با فیگورهای مختلف در فضای باز

0

ژست عروس و داماد | عکس عروس و داماد با فیگورهای مختلف در فضای باز

یکی از مهم ترین نکات در تصویر برداری عروسی، اجرای ژست های عروس داماد بصورت مناسب می باشد که عروس و دامادهای عزیز با رعایت این مهم می توانند تاثیر بسیار زیادی در عکس و فیلم عروسی خود داشته باشند.

 

ژست عروس داماد اسپرت

 

فیگور عروس و داماد در باغ

 

ژست عروس داماد خارجی عاشقانه

 

 

امروزه اغلب عروس و داماد ها با توجه به اینکه می دانند فیلم و عکس عروسی تنها یادگار آنها از بزرگترین روز زندگی آنهاست، قبل از اینکه به آتلیه مورد نظر خود مراجعه کنند، نکاتی را که لازم است درباره فیلم و عکس عروسی بدانند را به خوبی مطالعه و بررسی می کنند و با اطلاعات مناسبی آتلیه عروسی خود را انتخاب می کنند و به همین جهت اکثر آن ها با بسیاری از ژست ها آشنایی ابتدایی دارند.

 

 

دسته اول عروس و داماد هایی هستند که از قبل آموزش هایی برای اجرای ژست و تصاویر ایده آل عروسی دیده اند و نمونه کار های فیلم و عکس عروسی زیادی را مشاهده کرده اند و بسیاری از ژست های عروس و داماد را نیز تمرین کرده اند.

اینجا پروسه آمادگی برای تصویر برداری بسیار آسان تر می شود و فقط عروس و دامادهای محترم می بایست زمان بندی مناسب را رعایت کنند. به بیانی دیگر باید زمان خودرا بین تمامی لوکیشن ها تقسیم کنند.

اگر تایم تصویر برداری در یکی از چندین لوکیشن زیاد شود، ممکن است عروس و داماد نتوانند سر تمامی لوکیشن ها حاضر شوند و تصویر داشته باشند و یا اینکه مجبور شوند تصویر برداری در یک یا چند اوکیشن را کنسل نمایند.

 

 

دسته دوم که عمدتا اکثر عروس و داماد ها در این دسته قرار می گیرند آن دسته از عزیزان هستند که نیازمند آموزش برای فیلم برداری خود می باشند. این افراد دانش کافی را نسبت به تصاویری که دوست دارند را کسب کرده اند ولی در اجرای ژست های عروس و داماد با مشکل مواجه می شوند.

به عنوان مثال یک عروس و داماد به عکاسی رئال علاقه دارند اما در پوزیشن ها و ژست ها اطلاعی ندارند و یا در اجرای آن با مشکل روبرو هستند که این مطلب بیشتر برای این عزیزان نوشته شده است.

 

 

مهمترین نکته ای که عروس و داماد بایستی به آن خیلی توجه کنند تماشای تصاویر مختلف در استایل های مختلف می باشد. هرچه که تصاویری که مشاهده می کنید بیشتر باشد درک شما از طریقه صحیح ژست گرفتن بیشتر است، این یک رابطه ثابت شده است.

 

 

در مورد ژست رئال این نکته را یاد آوری میکنیم که عکس رئال به این معنی نیست که از عروس و داماد در حالات غیر منتظره عکاسی شود بلکه در این حالت استایل، نوع و جهت نور پردازی، نما و زاویه و … بصورت حرفه ای انجام می شود. اما نوع فیگور عروس و داماد توسط عکاس داده می شود ساده تر می باشد.

 

نظرات