مدلهای جدید و متنوع تخت خواب دو طبقه کودک با طرح های فانتزی

2

مدلهای جدید و متنوع تخت خواب دو طبقه کودک با طرح های فانتزی

تخت خواب دو طبقه : امروزه به دلیل کمبود فضا در منازل و کوچک بودن اتاق‌ها استفاده از تخت دوطبقه خصوصا برای کودک بسیار متداول شده و مورد توجه قرار گرفته است.

 

تختخواب دو طبقه دخترانه فانتزی

 

تخت دو طبقه پسرانه جالب

 

مدلهای جدید تخت دو طبقه نوجوان

 

 

نام تخت های دو طبقه تنها بدین مضمون نیست که دو عدد تخت بر روی هم قرار بگیرند و فضایی برای خواب و استراحت را ایجاد کنند. نمونه تخت‌های دو طبقه و زیبایی که در مراکز فروش موجود است که امروزه در بازار وجود دارند علاوه بر داشتن قسمتی به عنوان تخت برای خواب و استراحت می‌توانند فضای مناسبی نیز برای بازی و سرگرمی بچه ها داشته باشند و حتی فضایی برای مطالعه و انجام تکالیف را نیز در اختیار آنها قرار دهند. در زمان خرید تخت دو طبقه اگر مدل و نمونه‌ای را که مد نظرتان است در بازار پیدا نکردید می‌توانید مدل مد نظر خود را جهت ساخت سفارش دهید.

 

 

اولین نکته‌ای که برای خرید تختخواب ۲ طبقه باید به آن توجه داشته باشید ظاهر و زیبایی تخت است. تخت های دو طبقه‌ای را برای اتاق انتخاب کنید که جلوه و نمایی زیبا به اتاق بدهد و در عین حال برای خواب و استراحت راحت باشد و استانداردهای لازم را داشته باشد.

در زمان خرید تخت های دو طبقه از مراکز فروش تخت به نردبانی که برای بالا رفتن از تخت دوطبقه بر روی آن قرار دارد دقت کنید و مدل تختی را انتخاب کنید که نردبان‌هایی پهن با دستگیره برای راحتی بالا رفتن داشته باشد.

 

اگر با کمبود جا مواجه هستید می‌توانید مدل‌هایی از تخت دو طبقه را از مراکز فروش انتخاب کنید که باکس‌ها و کشوهای زیادی بر روی آنها برای استفاده و قرار دادن لوازم اضافی طراحی شده است.

 

تختخواب ۲ طبقه با فضای ذخیره: این مدل از تخت دو طبقه بیشتر برای کودکان مناسب است و علاوه بر فضایی برای خواب و استراحت در قسمت پایین دارای فضایی برای قرار دادن لوازم و کشوهای زیاد و باکس‌های جادار می‌باشد و قابل تهییه در مراکز فروش است. حتی در بعضی از مدل‌های این نوع تخت‌ها در قسمت زیرین کمد، شلف و یا میز تحریر طراحی شده است.

 

تختخواب ۲ طبقه با فضای بازی: این مدل از تخت های دو طبقه به دلیل ظاهر زیبایی که دارد برای کودکان بسیار جالب و جذاب می‌باشد که این مدل های جذاب را در مراکز فروش میتوانید یافت کنید. در این مدل تخت خواب فضایی برای بازی بچه ها در قسمت پایین تخت طراحی شده است و این قسمت با مدل های زیبا و خاص توجه بچه‌ها را جلب می‌کند فضای خواب و استراحت نیز در قسمت بالای تخت وجود دارد و بچه ها می‌توانند با استفاده از نردبان به قسمت بالای تخت رفته و استراحت کنند.

 

یکی از مهمترین دلایلی که خرید این مدل تخت را می‌توان پیشنهاد کرد استفاده بهینه از فضای اتاق می‌باشد.
در مدل‌های خاصی از تخت دو طبقه شما با خرید تخت می‌توانید نیاز خود به کمد، کشو و میز تحریر را نیز بر طرف کنید.
تخت دوطبقه می‌تواند فضای مناسبی را برای بازی کودکان در اختیار قرار دهد و با شکل‌های متنوعی مانند ماشین و کشتی برایشان جذاب نیز باشد.

 

2 دیدگاه در “مدلهای جدید و متنوع تخت خواب دو طبقه کودک با طرح های فانتزی

 1. رضوان موحد گفت:
  1
  1

  سلام
  از کجا میتونیم تخت دو طبقه اتوبوسی سفارش بدیم ممنون

 2. ندا گفت:
  4
  2

  جایی رو میشناسید تخت دوطبقه اتوبوس انگلیسی قرمز رو بسازن ؟

نظرات