عکس و فیلم کشتن توله خرس سوادکوه + بازداشت متهمان

1

عکس و فیلم کشتن توله خرس سوادکوه + بازداشت متهمان

توله خرس سوادکوه و کشتن بچه خرس دو ساله و ماجرای سنگ پرانی را با جزئیات کامل و عکس و اسامی عاملان سنگسار کردن بچه خرس در سایت حرف تازه بخوانید

ماجرای کشتن توله خرس سوادکوه

شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت.
دو تن از اهالی روستا به طرز وحشیانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب او را زخمی کردند .
فیلمی در این مورد موجود است که نشان دهنده اوج وحشی گری و ددمنشی ضاربان را نشان میدهد که حتی در انسان های اولیه غارنشین نیز چنین وحشیگری مشاهده نشده است.

فیلم و تصاویر دلخراشی از حمله چند نفر با چوب و سنگ در منطقه دراسله سوادکوه به یک توله خرس افکار عمومی را جریحه‌دار کرد.
متخلفین پس طی مسافتی احساس خطر کرده و توله خرس مجروح را به جاده انداخته و فرار می‌کنند

توله خرس

سهیل اولادزاد فعال محیط زیست گفت: توله خرس ماده از ارتفاع زیادی در کوه به سمت جاده به زمین می‌افتد
این حیوان دو ساله به دلیل سقوط دچار شوک شده بود و به همین دلیل در این حالت در جایی که سقوط کرده بود در حالت گیجی می‌نشیند
چند نفر با مشاهده این خرس به جای کمک برای برای بازگشتش به زیستگاه با سنگ و چوب به جانش می‌افتند.

توله خرس

اولاد زاد گفت: توله خرس شوکه که مورد حمله بی‌رحمانه قرار گرفته بود و امکان دفاع از خود را نداشت، آسیب جدی می‌بیند
این افراد پس از حمله بی‌رحمانه‌شان تصمیم می‌گیرند وی را بدزدند، اما خوشبختانه چند نفر به این محل می‌رسند و با مشاهده رفتار این افراد با این حیوان به اداره محیط زیست خبر می‌دهند.

وی با اظهار شگفتی از اینکه افرادی که به ماموران محیط زیست گزارش می‌دهند خودشان شکارچی بوده‌اند گفت: آن‌ها با کمک یک خانم از ادامه این فاجعه جلوگیری می‌کنند تا ماموران محیط زیست به داد وی برسند.

کشتن بچه خرس دو ساله در سوادکوه با سنگ

این فعال محیط زیست ادامه داد: پس از رسیدن مأموران به محل حادثه، ایسن حیوان را به شدت جراحت دیده بود از منطقه خارج می‌شود، اما پس از ساعت‌ها تحمل درد و رنج در پایان شب تلف شد.

توله خرس

دستگیری متهمان کشتن توله خرس

دادستان عمومی و انقلاب سوادکوه از دستگیری هر دو متهم به اتلاف یک قلاده بچه خرس در این شهرستان خبر داد.

رسول محمدی در این خصوص گفت: پرونده قضایی برای ضاربان این توله خرس در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سوادکوه تشکیل و با پیگیری عوامل انتظامی هر دو متهم شناسایی و دستگیر شدند

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: پرونده متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در یکی از شعبات دادسرای عمومی و انقلاب سوادکوه در حال رسیدگی است.

توله خرس

کارتون نیشخند درباره بچه خرس

این حمله در سوادکوه طی روزهای اخیر در فضای مجازی پربحث شد. هادی لطفی این موضوع را دستمایه کارتون زیر در «نیشخط» قرار داده است.

1 دیدگاه در “عکس و فیلم کشتن توله خرس سوادکوه + بازداشت متهمان

  1. آرمین الوندی گفت:

    کسانی که این بچه خرس از بین بردن جاهلانی هستند که ارزش محیط زیست تو کله های پوک شأن جا نمی شود کسانی که به خودشون اجازه میدهند به اکوسیستم منطقه آسیب برسانند قطعا در صورت از بین رفتن خرس ها تبعات اش را خواهند دید 😡🤔

نظرات