اکسکینو

مدلهای شیک و سنگین ست بلوز و شلوار مجلسی برای بانوان میانسال

0

مدلهای شیک و سنگین ست بلوز و شلوار مجلسی برای بانوان میانسال

بلوز و شلوار مجلسی : لباس و نحوه پوشش معمولا ارتباطی به سن و سال ندارد و کاملا امری وابسته به اعتماد به نفس و سبکی است که برای لباس پوشیدن می‌ پسندید.

 

مدلهای جدید بلوز و شلوار مجلسی زنانه

 

مدلهای بلوز و شلوار مجلسی زنان چاق

 

ست بلوز شلوار مجلسی مادر

 

 

سعی کنید پوشش‌تان را ساده و راحت نگه دارید. به دنبال پیراهن‌هایی بلند یا روی زانو، با یقه هفت یا گرد و آستین بلند باشید. پیراهن‌های آستین کوتاه را می‌توانید با بلیزرهای مشکی ست کنید. رنگ‌های بژ و مشکی انتخابی فوق العاده برای شما خواهند بود. اگر اعتماد به نفس ندارید و یا دوست دارید اشکالات اندامی را هر چه بیشتر بپوشانید به سراغ شلوارهای مشکی و فاق بلند بروید. این شلوارها همه پسند هستند و با هر مدل لباسی به راحتی ست می‌شوند.

 

 

یک ویژگی بسیار مهم برای لباس وجود دارد و آن راحتی است. اگر احساس راحتی ندارید و دوست دارید که به محض رسیدن به خانه لباس را از تن در بیاورید، پس بهترین کار این است که اصلا آن را نپوشید. البته، نه اینکه منتظر ۴۰ سالگی بمانید تا اینکه بتوانید لباس‌های راحت بپوشید، پوشیدن چنین لباس‌هایی در هر سنی می‌تواند به شما کمک زیادی بکند.

 

 

قبل از خرید هر لباسی ابتدا باید رنگ مناسب را انتخاب کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که بدانید چه رنگی را باید بپوشید و چه رنگی را نپوشید. ظاهر لباس را ساده نگه دارید. بهتر است از پوشیدن لباس‌های برش‌دار خودداری کنید و سعی کنید بیشتر لباس‌های کلاسیک بپوشید. اگر از سبک کلاسیک خسته شده‌اید، در کنار لباس‌تان از اکسسوری‌هایی به رنگ تیره استفاده کنید. اگر می‌خواهید یک لباس پرکاربرد و شیک را امتحان کنید، بهتر است سبک کلاسیک را انتخاب کنید.

 

اگر قد کوتاهی دارید و دوست دارید بلند‌تر به نظر برسید موارد زیر را به یاد داشته باشید:

۱- بهتر است از لباس‌های تک رنگ و یا لباس‌هایی که از چند رنگ محدود تشکیل شده‌اند استفاده کنید.

۲- پیراهن‌ها و لباس‌های مجلسی اگر درست انتخاب شوند ‌می‌توانند به بلندتر دیده شدن شدن شما کمک کنند.

۳- کفش‌های با پاشنه بلندتر از ۵ سانتی‌متر می‌توانند اندام شما را نامتناسب نمایش دهند.

۴- خانم‌های ریز نقش معمولا پاهای کوتاهی دارند برای بلندتر به نظر رسیدن آن‌ها از یک کمربند همرنگ شلوار یا دامن خود استفاده کنید.

 

۵- راه راه‌های عمودی همیشه شما را کشیده تر نشان می‌دهند پس از آن‌ها در پارچه‌های شلوار و دامن خود بهره بگیرید و تا حدامکان از پوشیدن راه راه‌های افقی خودداری کنید.

۶- درست است که پیراهن‌های کوتاه برای افراد کوتاه قد جوان توصیه می‌شود ولی برای افراد میانسال این توصیه کاربردی نخواهد بود و بهتر است به جای آن‌ها از دامن‌ها و پیراهن‌هایی بلند یا روی زانو استفاده کنند.

۷- هنگام انتخاب عینک‌های آفتابی دقت داشته باشید که متناسب با اندازه و فرم صورت و اندام شما باشد.

۸- اگر قصد پوشیدن شلوار جین را دارید رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید.

۹- اگر قدبلند هستید می‌توانید با شیوه انتخاب بلوکی رنگ، شکل بدن خود را به طور مشخص تعریف کنید و اندام خود را متعادل نشان دهید.

نظرات