آخرین وضعیت بیماری سرطان شراره درشتی همسر رضا ژیان

0

آخرین وضعیت بیماری سرطان شراره درشتی همسر رضا ژیان

سرطان شراره درشتی بازیگر قدیمی و همسر رضا ژیان را در این بخش از سایت حرف تازه و آخرین وضعیت بستری شدن در بیمارستان و وضعیت سلامتی و عکس های جدید او را بخوانید.

سرطان شراره درشتی

خانم درشتی بازیگر ایرانی و همسر مرحوم رضا ژیان خبر از ابتلای خود به بیماری سرطان در صفحه اینستاگرامش داده است.

او سالهاست به سوئیس مهاجرت کرده و آنجا زندگی میکند. این بانوی هنرمند با انتشار پستی خبر از یک اتفاق شوکه کننده در زندگی اش داد

این بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در بیمارستان خبر ابتلایش به بیماری سرطان را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

سرطان شراره درشتی

بستری شدن شراره درشتی در بیمارستان

شراره درشتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سوئیس ،زوریخ :۲۶ .۳٫ ۱۳۹۸

من از سرطان قویترم …. عشق بورزیم تا همیشه…..

سرطان شراره درشتی

 

شراره درشتی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است که همسر زنده یاد رضا ژیان بود و بازی در سریال هایی چون زیر آسمان شهر ، روزهای زندگی ، کاکتوس ، پدرخوانده ، دفترخانه شماره ۱۳ و فیلم های سینمایی چون بله برون و شاخه گلی برای عروس را در کارنامه هنری اش دارد.

سرطان شراره درشتی

پست سوسن پرور برای شراره درشتی

سوسن پرور با انتشار عکسی در کنار شراره درشتی به همدردی با این بازیگر زن ایرانی پرداخت.

سرطان شراره درشتی

سوسن پرور با انتشار این عکس نوشت : شری جان امشب پستت رو دیدم . کپشن کوتاه بود :من از سرطان قوی ترم . کوتاه اما کاملا معرف کاراکتر و شخصیت شراره درشتی بود .

من تو رو خیلی می شناسم و همیشه دیدم که چه جوری روزای سخت رو گذروندی به همین دلیل به کپشنی که نوشتی ایمان دارم . وقتی داشتم هایلایت رو می نوشتم می دونستم بازیگر دلارام فقط تویی چون فقط تو بلدی نیمه پر لیوان رو ببینی . تو برای من نماد شکست ناپذیری هستی تو واقعا اثبات کردی خواستن توانستنه .

روزای اول سوییس رو یادته ؟ صدای پیغام گیر تلفنت رو یادته ؟ باورم نمیشد اینقدر سریع به زبان سوییس مسلط شدی ! تو به شدت شکست ناپذیری و من هم کپشنت رو تکرار می کنم :تو قوی تر از سرطانی .دوستت دارم و همیشه برات بهترینها رو از خدا می خوام .

پ .ن :عکسها یادگار نمایش هایلایت هستند.

نظرات