آیا خبر مجوز گرفتن امیر تتلو صحت دارد؟

0

آیا خبر مجوز گرفتن امیر تتلو صحت دارد؟

امیر تتلو خواننده پرحاشیه مدعی شد وزارت ارشاد حدود شش ماه پیش به او مجوز فعالیت رسمی داده و اینکه اکنون می‌تواند در تهران نیز کنسرت برگزار کند!

امیر تتلو
امیرحسین مقصودلو معرف به امیر تتلو با حضور در برنامه کاکتوس مدعی شد که شش ماه پیش مجوز برگزاری کنسرت اش را گرفته وبیان کرد : من الان مجوز ارشاد برای برگزاری کنسرت را دارم و می توانم به زودی کنسرت برگزار کنم. ولی فعلا از شرکت اسپانسرم خواستم تا چند ماه مانده به جام جهانی به من فرصت دهند تا تلاشم را برای رفتن به جام جهانی و بازی در تیم ملی انجام دهم.

بیو گرافی امیر تتلو

امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران با اصالتی آذری متولد شد. وی در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد.

ترانه‌ی انرژی هسته‌ای از امیر تتلو

حین مذاکرات هسته‌ای ایران و ۵+۱ در وین در ژوئیهٔ ۲۰۱۵، ترانه‌ای با موضوع انرژی هسته‌ای از تتلو منتشر شد. در ویدئوی این ترانه، تتلو بر عرشهٔ یک ناو نظامی ایرانی خواند که «خلیج مسلح فارس حق مسلم ماست». این ترانه که با کمک نیروهای مسلح ایران ساخته شده، به‌عنوان پیام ارتش ایران به توافق هسته‌ای قلمداد شد. این ترانه در زمان انتشار رتبهٔ اول جستجوی گوگلی در ایران را به خود اختصاص داد و در رسانه‌های داخل و خارج از کشور بازتاب یافت.

سفیر صلح

امیر تتلو پانزدهم مهر ماه ۱۳۹۴ در موزه صلح تهران حضور یافت و از طرف جانبازان شیمیایی و قطع نخاع برای ساخت کلیپ «شهدا» تجلیل گردید و به عنوان سفیر صلح این موزه معرفی شد.

عکسهای امیر تتلو

امیر تتلو

 

امیر تتلو

 

امیر تتلو

 

امیر تتلو

 

امیر تتلو

 

امیر تتلو

 

امیر تتلو

نظرات