مدلهای تخت نوزاد کنار مادر بسیار کاربردی

0

مدلهای تخت نوزاد کنار مادر بسیار کاربردی

مدل تخت نوزاد ،همیشه یکی از مشکلات مادران برای رسیدگی به آنها است که کجا قرار دهند تا به راحتی بتوانند مخصوصا شبها به نوزادان خود شیر دهند.

در این بخش از سایت حرف تازه چند مدل جدید تخت نوزاد را که کنار تخت مادر قرار می گیرد را گردآوری کردیم.

یکی از مشکلاتی که مادران در مورد تخت‌خواب نوزاد خود دارند، دوری آن از تخت‌خواب خودشان است. این دوری بیشتر وقت‌ها باعث می‌شود نوزاد در تخت پدر و مادر خود بخوابد و تخت‌خواب نوزاد عملا بی‌استفاده می‌ماند.

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

مدل تخت نوزاد جدید

اما این مدل تخت‌ نوزاد که در کنار تخت والدین قرار می‌گیرد، نه تنها کوچک و کم جا است، بلکه بسیار کاربردی است و در عین حال که نوزاد شما در تخت خودش می‌خوابد به مادرش بسیار نزدیک است.

این نوتع تخته از بهترین جنس های مرغوب ساخته شده و پایداری و استقامت بیشتری دارند و برای حرکات و تکان خوردن نوزاد مناسب است.

از امتیارات برخی مدلها، قابل حمل بودن است که به راحتی قابل حمل است.

این تختها از سه طرف حفاظ دارد می‌تواند از طرف باز آن کنار تخت مادر قرار داده شده و به آن متصل گردد.
مادر می‌تواند با خیال راحت از امن بودن نوزاد کنار او به خواب رود. به محض بیدار شدن کودک، مادر می‌تواند فوری او را آرام کرده و هر دو کنار هم احساس امنیت کنند.

تخت نوزاد
تخت نوزاد

تخت نوزاد

مدل تخت کلاسیک نوزاد

تخت کلاسیک یک تخت امن و راحت است که برای نوزادان و کودکان طراحی شده است.
حفاظ‌های بلند آن هنگامی که کودک از خواب بیدار شده و حرکت می‌کند از افتادن او جلوگیری می‌کند.
این تخت به همراه پشه‌بند یک نمای زیبا و دلنشین در خانه ایجاد می‌کند.
برای خواب راحت کودک خود و برای راحتی مادر میتوانید از این نوع تخت ها که در کنار تخت مادر گذاشته میشود استفاده کنید.

تخت نوزاد
تخت نوزاد

مدل ننو نوزاد

برای پیاده روی های روزمره، والدین می توانند به راحتی با گرفتن این دسته ها بدون اینکه نیازی به کالسکه و آغوشی باشد فرزند خود را به گردش ببرند.
یکی از بزرگترین دغدغه های مادران شیرده این است که تمایل دارند همیشه فرزندشان حتی در زمان خواب در کنارشان باشد تا شاید کمی از استرس و اضطراب های مادرانه شان کاسته شود.

تخت نوزاد
تخت نوزاد

تخت نوزاد کنار مادر

این تخت نوزاد با وزن سبک و طراحی خاصی که دارد به راحتی قابل جابجایی است و مادر در هر لحظه ای می تواند وجود و حضور فرزندش را در کنار خود احساس کند.
حتی هنگام خواب روی سرویس خواب خود و همسرش. در زبان عامی روی این مدل مبلمان ها اسم ” تخت نوزاد کنار مادر ” گذاشته می شود.
است.

برای ماه‌های اول تهیه یک گهواره کوچک یا تخت کنار مادر بهترین گزینه به حساب می‌آید و بعد که نوزاد بزرگتر شد می‌توانید او را به تخت کودک منتقل کنید.

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

تخت نوزاد

نظرات