ثبت نام طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی + آدرس سایت

0

ثبت نام طرح ویژه رایتل برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی + آدرس سایت

رایتل و طرح تامین اجتماعی و شرایط و تاریخ ثبت نام برای دریافت سیم کارت رایگان و خدمات و بسته های ویژه هدیه رایگان را در سایت حرف تازه بخوانید

مرحله قبلی طرح ویژه رایتل با استقبال همراه بود و حال مجددا این طرح از سوی رایتل دوباره به اجرا درآمده است

رایتل

همزمان با آغاز دهه فجر سال ۹۶، رایتل ،طرح «تأمین اجتماعی» را اجرا کرد که در این طرح، به تمامی افراد دارای دفترچه بیمه تأمین اجتماعی (شامل بیمه شده اصلی و افراد تحت سرپرستی وی) بسته ویژه شامل یک سیم کارت اعتباری هدیه و یک بسته خدمات ارتباطی رایگان یکساله اهدا می‌شد.

ثبت نام سیم کارت رایگان رایتل تامین اجتماعی

بر اساس رضایت افرادی که در دوره قبل موفق به ثبت نام در این طرح شده بودند و درخواست‌های مکرر مبنی بر اجرای مجدد این طرح، رایتل بر آن شد که طرح تأمین اجتماعی را با تغییراتی مجدد برای بیمه شدگان تامین اجتماعی اجرا کند.

نحوه دریافت سیم کارت رایگان تامین اجتماعی

آن‌دسته از متقاضیانی که کد بیمه (دفترچه تأمین اجتماعی) دارند و عضوی از خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند، در صورت عدم دریافت طرح تأمین اجتماعی قبلی، می‌توانند با ارایه کد بیمه و کدملی، در طرح جدید شرکت کنند.

رایتل

طرح تامین اجتماعی رایتل

علاوه بر ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه رایگان که در ابتدا به ثبت نام کنندگان در این طرح اهدا می‌شود، امکان استفاده از هدایای دیگر نیز در صورت خرید بسته های منتخب، برای مدت یکسال وجود دارد.

هدایای ویژه رایتلی برای مشترکین پیشین

همچنین تمامی مشترکین پیشین محصول تأمین اجتماعی نیز می‌توانند با خرید بسته‌های منتخب( بدون نیاز به خرید سیم کارت جدید) ، از هدیه مشابه برخوردار شوند.

مشترکین با ثبت نام در طرح تأمین اجتماعی، از هدیه ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه برخوردار می‌شوند و همچنین در صورت خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی، از امکان دریافت ۱۲ دوره هدیه ۳۰ روزه شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی، بهره مند خواهند شد. اولین دوره ۳۰ روزه از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری، آغاز شده و تا یکسال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) ادامه دارد.

ثبت نام کنندگان در طرح تأمین اجتماعی جهت دریافت هدیه این طرح  شامل ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی ۳۰ روزه، لازم است در هر دوره ۳۰ روزه اقدام به خرید و فعال‌سازی یکی از بسته‌های مصرفی منتخب محصول تأمین اجتماعی کنند

نظرات