زیباترین و جدیدترین مدلهای خط چشم برای علاقمندان میکاپ

0

زیباترین و جدیدترین مدلهای خط چشم برای علاقمندان میکاپ

خط چشم بر روی خط مژه ها در پشت چشم کشیده می شود تا چشم شما را بزرگ تر جلوه داده و در عین حال فرم و حالت نیز به آن می دهد. و در رنگ ها و فرم های مختلف مانند مداد یا پودر و مایع عرضه می شوند.

 

مدلهای خط چشم گربه ای

 

مدلهای خط چشـم ماژیکی زیبا

 

مدلهای میکاپ چشم جدید و زیبا

 

آموزش کشیدن خط

۱- با مداد خطی به صورت کج در انتهای چشم بکشید.
۲- با مداد حالت هشتی شکلی را به خط گوشه چشم بدهید.
۳- از ابتدای چشم خطی تا انتها بکشید تا کامل شود.
۴- با مداد داخل خط چشـم را پر کنید.
۵- اگر دوست داشتید می توانید زیر چشم را هم خط باریکی بکشید درصورت درشت بودن چشم با مداد داخل چشم بکشید.

 

 

خط چشـم جسورانه ای داشته باشید

از بکار بردن خط چشـمهایی با رنگ های روشن و متفاوت خجالت نکشید. برای داشتن یک چهره متفاوت در یک مهمانی بالا و پایین مژه ها را با دو رنگ کاملا متفاوت خط بکشید (مانند صورتی و سبز یا قرمز و آبی).

 

 

آن را یخ زده کنید

اگر خط چشـمان مدادی شما فرو میریزد و به اصطلاح پس می دهد آن را به مدت ۱۵ دقیقه قبل از استفاده داخل یخچال قرار دهید تا سفت شود و سپس به آهستگی روی خطوط چشم تان بمالید.

 

 

سوزش چشم

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که مدام دستتان به چشم تان است و آن را می خارانید ، با بکار بردن یک خطچشـم یکبار مصرف جرم های اطراف آن را از آن دور نگاه دارید. خط چشـمتان را به طور کلی هر سه ماه یکبار عوض کنید. همچنین نباید آن را با دوستانتان شریکی استفاده کنید.

 

 

نتیجه ماندگار

اگر می خواهید خط چشـمتان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشـم تاثیرگذارتری داشته باشید.

 

 

 

نظرات