بیوگرافی و عکس های فیلیپ ساپرکین بازیگر سریال گاندو

0

بیوگرافی و عکس های فیلیپ ساپرکین بازیگر سریال گاندو

فیلیپ ساپرکین بازیگر و تهیه کننده را در بیوگرافی کامل و عکس های شخصی و دوران زندگی در آلمان و آمریکا و بازی در سریال گاندو و عکس خانواده و وضعیت مجرد و متاهل بودن و آدرس اینستاگرام را در سایت حرف تازه بخوانید.

بیوگرافی فیلیپ ساپرکین

فلیپ ساپرکین بازیگر و تهیه کننده ایرانی متولد ایران بوده و دارای مدرک تحصیلی مدیریت استراتژی و مارکتینگ است و به چند زبان زنده دنیا تسلط کامل دارد.

فیلیپ ساپرکین

زندگی در آلمان و آمریکا

فلیپ ساپرکین از کودکی به همراه خانواده به آلمان و سپس به آمریکا مهاجرت کرده و دوران کودکی و نوجوانی و بزرگسالی خود را در آلمان و آمریکا سپری کرد.

فیلیپ ساپرکین

همسر فیلیپ ساپرکین

درباره زندگی شخصی او اطلاعی در دست نیست.

فیلیپ ساپرکین

از تجارت و مارکتینگ تا بازیگری

فیلیپ بعد از چند دهه زندگی در اروپا و آمریکا در حدود سال ۹۵ به ایران بازگشت و کارهای هنری و سینمایی خود را در ایران شروع کرده است
تاکنون در فیلم‌های سینمایی چون اکسیدان، قاتل اهلی و بیا از گذشته حرف بزنیم بازی کرده و علاوه بر این تهیه‌کنندگی فیلم لالاکن را نیز بر عهده داشته است.

اما همه فعالیت ساپرکین فقط بازیگری و سینما نیست و حرفه اصلی او بیشتر در زمینه تجارت و امور اقتصادی بوده و در کنارش دوست دارد تا بازیگری را نیز تجربه و ادامه دهد.

فیلیپ ساپرکین

تحصیلات

فیلیپ ساپرکین دارای مدرک مدیریت استراتژی و مارکتینگ است .

فیلیپ ساپرکین

بازیگر سریال گاندو

جدیدترین بازی او در سریال گاندو است که بعد از اتمام سریال برادر جان در خرداد ۹۸ از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین بازیگر سریال گاندو

ساخت پیست اسنوپارک

از دیگر فعالیت های او در عرصه تجارت ساخت پیست اسنوپارک پیست اسکی دربندسر و همچنین سابقه همکاری با گروه فیسبوک را نیز دارد و به چند زبان مسلط است.

فیلیپ ساپرکین

کلیپ های انگیزشی

ویدئوها و کلیپ های انگیزشی و انرژی بخش او در پیج شخصی وی موجود است و در این فیلم ها او درباره راهکارهای موفقیت در تجارت و  زندگی صحبت می کند.

عکس های فیلیپ ساپرکین

در ادامه تصاویر بیشتر از اینستاگرام وی را مشاهده کنید

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین

نظرات