همه جا با فرادرس

بیوگرافی و عکسهای سرژ بورلی بادیگارد مارک ویلموتس

0

بیوگرافی و عکسهای سرژ بورلی بادیگارد مارک ویلموتس

سرژ بورلی را در بیوگرافی کامل و سوابق ورزشی و بادیگاردی و محافظ بودن و علت حضور در کنار مارک وبلموتس و عکس های شخصی و آدرس اینستاگرام را در حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی سرژ بورلی

سرژ بورلی اهل کشور بلژیک و بیشتر در بازی ها و مسابقات نقش افسر امنیت و بادیگارد را در کنار بازیکنان مطرح را دارد.

وی اکنون در کنار مارک ویلموتس قرار گرفته و وارد ایران شده است.

سرژ بورلی

سرژ بورلی بادیگارد ویلموتس

در رسانه ها و خبرگزاری ها مخصوصا در رسانه های بلژیکی گفته شده که او بادیگارد ویلموتس بوده و او از محافظ شخصی استفاده کرده است.

مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران اولین فهرست نفرات خودش را انتخاب و جلسه‌ای با اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال برگزار کرده است.

در عکسی که از جلسه ویلموتس با اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده است، این فرد نیز حضور دارد.

سرژ بورلی

سرژ بورلی در جلسه فدراسیون فوتبال

سرژ بورلی محافظ و مدیر برنامه ویلموتس

این فرد که ظاهر بدون مو است، در زمان حضور ویلموتس در تیم ملی بلژیک نقش افسر امنیت و بادیگارد را داشت. او همچنین در رقابت‌های دوچرخه‌سواری توردوفرانس، بادیگارد و مراقب لانس آرمسترانگ بوده است.

خبر حضور بادیگارد ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در شبکه های مجازی با واکنش هایی همراه بوده است. البته این مربی هنوز در این خصوص اظهار نظری نکرده است و مشخص نیست چرا وی در ایران از بادیگارد استفاده می کند!

سرژ بورلی

سوابق سرژ بورلی

سوابق و فعالیت های مدیر برنامه ویلموتس

در رسانه های بلژیکی با انتشار تصاویری خبر از حضور یک بادیگارد در کنار ویلموتس در تهران دادند. این فرد پیش از این به عنوان افسر امنیتی در کنار او در بلژیک حضور داشته و سابقه بادیگاردی برای لارس آرمسترانگ را نیز در کارنامه خود دارد.
این موضوع باعث شد تا خبر حضور بادیگارد برای سرمربی تیم ملی، صبح روز یکشنبه در رسانه های ایران بازتاب وسیعی داشته باشد تا روابط عمومی فدراسیون توضیحاتی در این باره ارائه کند.

سرژ بورلی

واکنش فدراسیون فوتبال به حضور سرژه بورله

فدراسیون فوتبال با معرفی این فرد به نام آقای جورج، نوشت: “آقای جورج به عنوان مشاور اجرایی و برنامه ریزی شخصی سرمربی تیم ملی در ایران حضور داشته و هیچ گونه قراردادی میان ایشان و فدراسیون فوتبال به امضا نرسیده است.

سرژ بورلی

سرژ بورلی

 

سرژ بورلی

عکس های جورج بورله

نظرات