قاصدک 24

تجاوز پدر به دخترش المیرا ، ادعای وحشتناک یک مادر در دادگاه

4

تجاوز پدر به دخترش المیرا ، ادعای وحشتناک یک مادر در دادگاه

تجاوز پدر به دخترش : یک ماه پیش زنی میانسال با مراجعه به پلیس از شوهرش شکایت کرد و گفت: نیمه شب از خواب بلند شدم و دیدم شوهرم در رختخوابش نیست. داشتم اتاق‌ها را می‌گشتم که با صحنه وحشتناکی رو به رو شدم؛ شوهرم درحال تعرض به دختر ۲۰ ساله‌مان بود.

تجاوز پدر به دخترش

وی افزود:درحالی که بشدت شوکه شده بودم شوهرم را از خانه بیرون کردم و از دخترم المیرا توضیح خواستم اما حرف‌هایی زد که از ناراحتی به مرز سکته رسیدم. دخترم گفت پدرش از ۸ سالگی به او تعرض می‌کرده است. اما با تهدید و ارعاب او را وادار به سکوت کرده است.

به دنبال اظهارات این زن، پرونده به دادگاه کیفری رفت و به دستور قاضی تولیت – رئیس شعبه دوازدهم – دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد هر چند در آزمایش‌های پزشکی قانونی ردی از تجاوز پدر به دخترش به دست نیامد اما مادر المیرا با ارائه پیامک‌هایی که بین او و شوهرش ردو بدل شده به دادگاه نشان داد که همسرش به این عمل فجیع خود اعتراف و ابراز پشیمانی کرده است.

بدین ترتیب قرار شد براساس اظهارات مادر و دختر جوان پدرش به دادگاه احضار شود و رسیدگی به این پرونده بزودی به صورت غیر علنی در این شعبه برگزار خواهد شد.

مادر المیرا همچنین گفت: من غیر از المیرا یک پسر ۱۳ساله هم دارم و حالا پس از ۲۵ سال زندگی مشترک با این مرد پلید دیگر تحمل ندارم و تقاضای طلاق داده‌ام. دخترم به خاطر این شرایطی که پیش آمده مدت‌هاست که دچار بیماری روحی شده اما من هرگز نمی‌دانستم او چه درد بزرگی دارد.

4 دیدگاه در “تجاوز پدر به دخترش المیرا ، ادعای وحشتناک یک مادر در دادگاه

 1. Mina گفت:

  با درود أ
  أيا من نميتوانم أز تلفن نزديكانم به كسي تماس بگيرم أيا بعد ازچندسال زندگي أين مشكلات باعث اين رفتار نادر نشده أيا پزشكي قانوني نميتواند أز باكره بون أين خانم تشخيص درست يا غلط را بدهد أيا تا به حال شما أز تلفن شوهرتان براي تماسها شخصي يا انتقام استفاده نكرده ووووووو??????

 2. یسشی گفت:

  چطور پزشکی قانونی تجاوز را تایید نکرده؟!!

 3. سعید گفت:

  ضمن درست دانستن نظر جناب پژوهش، کاش از کوچکی روی املای لغاتمان هم کار می کردیم تا در بزرگسالی ننویسیم مراغبت…

 4. پژوهش گفت:

  کاش خانواده ها از کوچکی به فرزندانشون شیوه های مراغبت از خودشونویادبدن.شرم زیادگاهی موجب دردسرمیشه. برای متوقف شدن ظلم باید اون رو آشکارکرد و مقابلش ایستاد. خوشحال میشیم به سایت ما هم سربزنید.

نظرات