مدلهای شیک طراحی ناخن رنگی رنگی | دیزاین ناخن با رنگهای شاد

1

مدلهای شیک طراحی ناخن رنگی رنگی | دیزاین ناخن با رنگهای شاد

طراحی ناخن رنگی رنگی : برای جشن و مهمانی خصوصا در فصل بهار و تابستان از مدلهای طراحی ناخن این مجموعه حرف تازه ایده بگیرید و ناخن های زیبا داشته باشید.

 

مدل طراحی ناخن رنگی رنگی زیبا

 

طراحی ناخن رنگین کمانی

 

دیزاین ناخن رنگارنگ با رنگهای شاد

 

 

روغن زیتون یکی از بهترین روغن‌هایی است که می‌تواند باعث رشد بهتر ناخن‌ها شده و از شکننده شدن ناخن‌های دست جلوگیری کند. روغن زیتون سرشار از آهن است و هنگامی‌که با سر انگشتان دست بر روی ناخن‌ها مالیده می‌شود به سرعت جذب ناخن می‌شود و علاوه بر استحکام ناخن‌ها باعث ترمیم بافت‌های پوست اطراف ناخن‌ها می‌شود ولی تنها محکم بودن ناخن نمی‌تواند از سستی آنها جلوگیری کند بلکه برای این‌که بتوانید ناخن محکم داشته باشید باید پوست‌های اطراف ناخن به اندازه کافی سالم باشند.

 

 

تنها مالیدن روغن زیتون بر روی ناخن‌ها و پوست اطراف ناخن چاره‌ی کار نیست و قبل از این که دست به این کار بزنید باید اول به مقدار نیاز روغن زیتون را در درون ظرف فلزی بریزید و بعد ظرف را در درون مایکروفر بگذارید تا گرم شود. هنگامی که روغن گرم شد ظرف را خارج کنید و کمی صبر کنید تا روغن ولرم شود و بعد روغن زیتون گرم شده را به‌آرامی با سر انگشت بر روی یک‌به‌یک ناخن‌هایتان بمالید. البته به شکلی که روغن زیتون حتی بر روی پوست انتهای ناخن مالیده شود زیرا روغن زیتون از راه انتهای ناخن می‌تواند به ریشه ناخن برسد و باعث رشد و استحکام آن می‌شود.

 

 

روغن نارگیل یکی دیگر از روغن‌هایی است که می‌تواند باعث استحکام ناخن‌های دست شود. خانم‌ها هنگامی که به ناخن‌های خود لاک می‌زنند باعث بسته شدن منافذ ناخن‌های خود می‌شوند و لاک اجازه نمی‌دهد که اکسیژن و رطوبت لازم به آنها برسد و این دو از مهم‌ترین اصل‌های ناخن‌های محکم و با دوام هستند. زنان پا را فراتر گذاشته و برای پاک کردن لاک‌های ناخن از استون استفاده می‌کنند.

 

 

استون جدای از پاک کردن لاک، باعث به وجود آمدن صدمات جدی می‌شود. همان‌طور که گفتیم لاک از رسیدن رطوبت لازم به ناخن‌ها جلوگیری می‌کند و باعث خشک و شکننده شدن ناخن می‌شود و هنگامی که از استون برای پاک کردن لاک استفاده می‌شود استون به راحتی مانند یک لقمه چرب و نرم ناخن‌های آسیب دیده را کاملا تخریب می‌کند. پس تا آن جایی که ممکن است از استون برای پاک کردن لاک‌های ناخن استفاده نکنید.

 

1 دیدگاه در “مدلهای شیک طراحی ناخن رنگی رنگی | دیزاین ناخن با رنگهای شاد

  1. باربری گفت:

    چه طرح های خوشگلی بازم از این مطلبا بذارید ممنون

نظرات