فیلم و عکس درگیری هواداران سپاهان پرسپولیس در اصفهان + آمار مصدومان

0

فیلم و عکس درگیری بازی سپاهان پرسپولیس در اصفهان + آمار مصدومان

سپاهان پرسپولیس از سری دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی هشتم خرداد ۹۸ به دیدار هم رفته و این مسابقه ساعت ۲۱ برگزار شد.
این بازی در پی درگیری و کتک کاری بین هواداران دو تیم دوی سکوها در ورزشگاه آزادی ، احتمال رخ دادن حواشی زیادی را دارد و تدابیر خاصی نیز برای جلوگیری از تکرار رفتار زشت و غیرورزشی هواداران دو تیم دیده شده است.
این بازی با برد پرسپولیس همراه بود.

سپاهان پرسپولیس

دیدار پرسپولیس سپاهان در جام حذفی

دیدار حذفی این بازی جدال دو تیم سپاهان و پرسپولیس همراه خواهد شد و شاگردان قلعه نویی و برانکو در نقش جهان به مصاف هم رفتند.
در شرایطی که بلیت فروشی این دیدار از صبح امروز در مناطق اعلام شده استارت خورده است، جایگاه فروش بلیت به پرسپولیسی‌ها با جنجال و درگیری همراه شده است.

درگیری‌های شکل گرفته به حدی پیش رفت که پای نیروی انتظامی را نیز به میان کشیده و با اسپری فلفل اقدام به متفرق کردن هواداران شده است
سپاهان چند ساعت مانده به آغاز دیدار این تیم با پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان حضور پیدا کردند.

این دیدار از ساعت ۲۱ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد
در فاصله ۳ ساعت و نیم مانده به آغاز مسابقه، بیش از دو هزار تماشاگر در این ورزشگاه حضور دارند و مشتاقانه منتظر آغاز بازی هستند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه نقش جهان اکثرا طرفدار سپاهان هستند و جایگاه مختص پرسپولیسی‌ها تعداد نفرات کمتری را در خود می‌بیند.

سپاهان پرسپولیس

  جام حذفی ۹۸

از تریبون ورزشگاه بارها از تماشاگران اصفهانی خواسته شد که از ایجاد هر گونه تنش جلوگیری کرده و فرهنگ بالای مردم این شهر را با رفتار خوب خود نشان دهند.

بارها از تریبون ورزشگاه اعلام شد که دوربین‌های مداربسته به خوبی آنها را تحت نظر داشته و تماشاگران خاطی دستگیر خواهند شد. باید دید این تهدید‌ها چقدر در برقراری نظم و آرامش روی سکوها موثر خواهد بود.

 

سپاهان پرسپولیس

حواشی بازی سپاهان پرسپولیس در جام حذفی

هواداران دو تیم که در ورزشگاه حضور دارند با شعار‌ها تند حسابی از خجالت یکدیگر درآمدند

۳۰ درصد از ورزشگاه به هواداران پرسپولیس برسد و طبیعتاً به این شکل تصور شد که ۷۰ درصد از ورزشگاه نیز به سپاهانی ها خواهد رسید.

اما محسن خلیلی سرپرست سرخ ها در گفتگویی اعلام کرد که شورای تامین تاکید داشته که به خاطر مسائلی، ۳۰ درصد از ورزشگاه در اختیار پرسپولیسی ها خواهد بود، ۵۰ درصد به سپاهانی ها می‌رسد و ۲۰ درصد نیز خالی می‌ماند. باشگاه پرسپولیس هم همیشه به مصوبه ها و آیین نامه ها متعهد بوده و به آن ها احترام گذاشته است.

سپاهان پرسپولیس

درگیری میان هواداران سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان

درگیری میان هواداران دو تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به گفته مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان ۱۴۴ نفر مصدوم بر جا گذاشت که ۲۸ نفر از آنان راهی بیمارستان شدند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این افراد در درگیری های قبل، حین و بعد از مسابقه فوتبال پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مصدوم شدند.

سپاهان پرسپولیس

فیلم و عکس درگیری هواداران سپاهان پرسپولیس

غفور راستین افزود: این مصدومان با همکاری میدانی ۲۳ نیروی فوریت های پزشکی و پشتیبانی ۱۸ نفر از فرماندهی عملیات فوریت های پزشکی و با بهره گیری از هشت دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس به صورت سرپایی مداوا و یا به بیمارستان ها اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱۲ نفر از مصدومان این درگیری ها به صورت سرپایی و در اتوبوس آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ درمان شدند، ادامه داد: ۴ نفر از این مصدومان برای اعزام به بیمارستان رضایت ندادند.

سپاهان پرسپولیس

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: ۲۸ نفر از مصدومان درگیری ها به بیمارستان های آیت الله کاشانی، امین، فیض و غرضی منتقل شدند.

به گفته وی علاوه بر این در این درگیری به چهار نفر از نیروهای اورژانس جراحت سطحی و به ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس خسارت وارد شد.

سپاهان پرسپولیس

سپاهان پرسپولیس

نظرات