ست لباس زنانه با دامن مجلسی و کیف و کفش + نکات پوشیدن دامن

0

ست لباس زنانه با دامن مجلسی و کیف و کفش + نکات پوشیدن دامن

لباس زنانه با دامن : اگر قصد ست کردن دامن با لباس های مجلسی خود دارید، از دیدن عکسهای این مجموعه و نکات و راهنمای پوشیدن دامن برای شیک پوشی غافل نشوید.

 

مدلهای شیک لباس زنانه با دامن

 

مدلهای لباس مجلسی با دامن

 

ست لباس مجلسی دخترانه با دامن

 

دامن کوتاه یکی از محبوب ترین مدل های دامن میان خانم هاست. این مدل هیچ گاه از مد نمی افتد. اگر در پوشیدن بلوز، کفش و سایر ملحقات دقت به خرج دهید دامن کوتاه یک انتخاب عالی برای خانم هایی است که پاهای زیبایی دارند.

 

توجه داشته باشید که تمام دامن های مینی به یک شکل نیستند، برخی از آن ها جادار تر از سایرین اند. انتخاب دامن کوتاه برای خانم ها به فیزیک بدنی آن ها و البته سلیقه شان بر می گردد.

 

دامن های کوتاه و تنگ: اگر جز ان دسته از خانم هایی هستید که پاهای زیبایی دارید و از نظر سنی زیر ۳۵ سال می باشید این دسته از دامن های کوتاه انتخابی مناسب برای تان خواهد بود.

 

لباس‌های مجلسی زنانه از نظر بلندی و طول دامن به چند دسته تقسیم می‌شوند، مینی به دامنهای کوتاه که بلندی آن تا میانه ران می‌رسد گفته می‌شود. دامن روی زانو تا روی زانو بلندی دارد، دامن میدی تا بالای ساق پا را پوشش می‌دهد و دامن ماکسی تقریبا به کف زمین می‌رسد.

 

لباس و دامن ماکسی وقتی با کفش پاشنه بلند پوشیده شود در شیک‌ترین حالت خود دیده خواهد شد. به همین دلیل بهتر است طول دامن ماکسی کمی بلندتر از قد شما باشد تا با کفش پاشنه بلند دقیقا تا روی زمین برسد.

 

وجود چاک در جلو یا کناره دامن و لباس مجلسی شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد. دامن ماکسی چاک‌دار را می‌توانید با انواع کفش‌های پاشنه بلند، بوت بلند و یا صندل هم بپوشید.

 

در انتخاب پارچه دامن و لباس مجلسی بلند بسیار دقت کنید، پارچه‌هایی که چروک می‌شوند، به لباس و اکسسوری شما گیر می‌کنند و یا بر اثر الکتریسته ساکن به بدن می‌چسبند و همچنین جنس‌های خیلی خشک مناسب این لباس نیستند.

 

اگر دامن لباس مجلسی شما بلند و پوشیده باشد یقه و شانه لباس می‌تواند باز باشد اما اگر دامن لباس شما چاک بلندی دارد بهتر است قسمت بالاتنه لباس شما پوشیده‌تر باشد.

استفاده از ساپورت به همراه دامن کوتاه ظاهر شما را اسپرت خواهد کرد و برای مهمانی به هیچ وجه توصیه نمی شود. جوراب ها دارای رنگ های مختلفی مانند: مشکی، قهوه ای، رنگ پوست و قهوه ای هستند. اساسا رنگ های روشن تر برای خانم های جوان مناسب اند. البته نوع مراسم نیز در انتخاب رنگ موثر است.

نظرات