ست ورزشی زنانه مخصوص باشگاه + راهنمای خرید ست ورزشی

2

ست ورزشی زنانه مخصوص باشگاه + راهنمای خرید ست ورزشی

ست ورزشی زنانه : هنگام خرید لباس ورزشی زنانه بیشتر از اینکه به مد توجه داشته باشید، راحتی و مناسب بودن را در نظر بگیرید. لباسی که هنگام ورزش به تن دارید روی بازده شما تاثیرگذار است.

 

لباس ست ورزشی زنانه نایک

 

مدلهای لباس ورزشی زنانه باشگاهی

 

ست کامل لباس و گرمکن و ساک ورزشی زنانه

 

 

گرمکن و ست ورزشی زنانه باید مقاومت کمی در برابر تبخیر آب داشته باشد در عین اینکه نباید باعث تعریق زیاد شوند تا آب بدن به‌ سرعت از دست برود. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا دمای بدن شما در طول ورزش پایین باقی بماند. پلی استر، لاکرا و اسپاندکس از جنس‌های مناسب برای لباس‌های ورزشی هستند.

 

 

به دنبال لباس‌های ورزشی باشید که از جنس پلی پروپیلن تولید می‌شوند. این الیاف با دارا بودن خواص کنترل رطوبت، زیردست نرم، راحتی و سبک بودن برای استفاده در پوشاک مناسب هستند. این الیاف عملکرد بهتری نسبت به سایر الیاف در کنترل رطوبت دارند، به هنگام حرکت رطوبت را کنترل می‌کنند و به سرعت آن را خشک می‌کنند تا پوشنده لباس احساس راحتی کند. برخی از برندهای تولیدکننده /ست ورزشی زنانه/ از الیاف کولمکس یا ساپلکس در تولید لباس استفاده می‌کنند که در متعادل نگه داشتن دمای بدن کمک کننده هستند.

 

 

اگر زیاد عرق نمی‌کنید از لباس‌های پنبه‌ای استفاده کنید. لباس‌های پنبه‌ای نرم و راحت هستند و برای ورزش‌های سبک مانند پیاده روی و نرمش مناسب هستند. پارچه‌های پنبه‌ای در اثر تعریق سنگین می‌شوند و به پوست بدن می‌چسبند به همین دلیل مناسب ورزش‌های هوازی و سنگین نیستند.

 

بسته به سلیقه شخصی و محدودیت‌های ورزشی که انجام می‌دهید، ممکن است شما لباسی را انتخاب کنید که آزاد و راحت باشد یا اینکه لباسی را انتخاب کنید که جذب باشد و هنگام ورزش ماهیچه ها و عضلات بدن شما مشخص باشد.

 

اگر دوچرخه سواری می‌کنید یا دونده هستید، شلوارهای ورزشی بلند که دست و پاگیر هستند، برای شما مناسب نیستند. دوخت لباس باید بگونه‌ای باشد که آزادی حرکتی را از شما نگیرد.

 

هر روز یک رنگ لباس ورزشی نپوشید. چند جفت کفش برای روزهای تمرین در اختیار داشته باشید. کفش‌هایی را انتخاب کنید که انعطاف‌پذیر باشند و از پاهای شما در مقابل آسیب‌های احتمالی محافظت کنند. همچنین چند جفت جوراب نخی ورزشی خریداری کنید. در ماه‌های سردتر سال لباس‌های ورزشی را به صورت‌ لایه‌ای بپوشید. اگر در بیرون از منزل ورزش می‌کنید، در ساعات ابتدایی و پایانی روز که هوا سردتر است، بالاپوش یا سوئیشرتی مناسب نیاز خواهید داشت.

2 دیدگاه در “ست ورزشی زنانه مخصوص باشگاه + راهنمای خرید ست ورزشی

  1. علی حسبنی گفت:

    نمیتوانم خرید کنم؟ چگونه باید سفارش داد

  2. فروشگاه لوازم ورزشی گفت:

    این مطلب حرف نداشت

نظرات