بیوگرافی و عکس های آزاده آل ایوب (خاله نرگس) و همسرش +‌چهره جدید میانسالی

6

بیوگرافی و عکس های آزاده آل ایوب (خاله نرگس) و همسرش +‌چهره جدید میانسالی

آزاده آل ایوب مشهور به خاله نرگس، گوینده و مجری برنامهٔ کودک رنگین کمان است. او متولد ۵ بهمن ۱۳۵۷ در تهران است و از سال ۷۶ فعالیت خود را در رادیو و تلویزیون ایران آغاز کرد و سابقه مجری‌گری برنامه کودک شبکه جام جم ۱، کار در حوزه کودک و نوجوان را در کارنامه خود دارد. در ادامه در بیوگرافی کامل آزاده آل ایوب مجری برنامه کودک و همسرش و فرزندانش تا مصاحبه با علی کریمی و اخبار جدید و عکس های شخصی و خانواده و آدرس اینستاگرام و حواشی و جنجال های اخیر را در سایت حرف تازه مشاهده کنید.

بیوگرافی آزاده آل ایوب

آزاده ال ایوب مجری برنامه کودک و گوینده ایرانی متولد ۵ بهمن ۱۳۵۷ در تهران است و به دلیل خاله نرگس برنامه رنگین کمان مشهور شده است
وی فارغ التحصیل لیسانس رشته جامعه‌ شناسی بوده و عاشق بازیگری است.

آزاده آل ایوب از سال ۸۱ تا کنون به‌طور مستمر مجری و بازیگر برنامه رنگین کمان بوده‌است و هم‌اکنون فعالیت‌هایی از جمله هم بازیگری تئاتر و نویسندگی و گویندگی را در سطح کودک و نوجوان را انجام می‌دهد. از او می‌توان به عنوان بهترین مجری برنامه کودک در ایران یاد کرد. وی دانش‌آموخته دانشگاه علامه طباطبایی است.

 آزاده آل ایوب
شروع فعالیت

از سال ۱۳۷۶ وارد کار اجرا شده و مشغول کار در تلویزیون شده است.
در سال ۱۳۷۹، با مجری‌گری برنامه کودک شبکه جام جم یک کارش را در برنامه کودک و نوجوان شروع کرد.
با اجرای برنامه رنگین کمان به شهرت رسید و خاله نرگس بچه ها شد.
وی در برنامه هایی چون شبهای ایرانی و امیدهای ایران و ماه رمضان اجرا داشته است.

آزاده آل ایوب

شهرت با خاله نرگس

خاله نرگس یکی از مجریانی است در برنامه رنگین کمان محبوب بچه ها شد .
او در کنار عروسک چرا اجرا داشت سپس در کنار عروسک پنگول فعالیت کرد.
خاله نرگس به یکی از مجریان محبوب کودکان دهه ۸۰ و ۹۰ تبدیل شده و به نوعی که برای یک دهه از کودکان این سرزمین نوستالژی دارد و برایشان خاطره سازی کرده است.

ازدواج، همسر آزاده آل ایوب

خانم آل ایوب هنوز ازدوج نکرده و در دهه ۴۰ عمرش هنوز مجرد است. مدتی پیش شایعه ای مبنی بر ازدواجش در شبکه های اجتماعی منتشر شد که خودش تکذیب کرد

آزاده آل ایوب

مخالفت خانواده‌

خانواده‌ام زیاد موافق این موضوع نبودند، اما کم کم وارد حیطه اجرا شدم و خانواده هم با دیدن محیط کاری‌ام خیالشان راحت شد، چراکه در صدا و سیما امنیت اخلاقی به دلیل عملکرد خوب حراست حفظ می‌شود.

علاقه به بازیگری

بازیگری را دوست دارم و اگر نقشی ماندنی از سمت کارگردان‌هایی چون حسن فتحی، مهرجویی، حاتمی کیا و…پیشنهاد شود، حتما می‌پذیرم .
آزاده آل ایوب معروف به خاله نرگس در برنامه رنگین کمان می‌گوید که به بازیگری علاقه زیادی دارد و اگر کارگردان های مطرح سینما همچون حسن فتحی و داریوش مهرجویی ابراهیم حاتمی‌کیا به او نقش مهمی را بدهند با کمال میل می پذیرد ولی دوست ندارد نقش های حاشیه ای و کمرنگ را بازی کند

 

آزاده آل ایوب

مجری برنامه رنگین کمان

قبل از اینکه وارد حیطه اجرا شوم، اطلاعات عمومی خوبی در زمینه سینما،تئاتر و فیلم‌نامه نویسی داشتم
از طرفی یکی از دوستان دوران تحصیلم که در سازمان صدا و سیما مشغول بود، از علاقه من به اجرا نیز خبر داشت و به محض اینکه متوجه شده بود گروه برنامه «رنگین کمان» برای انتخاب مجری اقدام کرده‌اند، به من اطلاع داد و من نیز برای تست اجرا رفتم که قبول شدم

آزاده آل ایوب

الگوی خاص در اجرا

در زمینه حرفه‌ای نمی‌توانستم الگو داشته باشم چراکه سبک اجرایم با مجریان قبل از خودم متفاوت بود.
اما همیشه از دیدن اجرای خانم‌ها خامنه، رضایی، هاشمی، معاونی لذت می‌برم

آزاده آل ایوب

محبوبیت بجای شهرت

اوایل عاشق شهرت بودم، اما بعد از آن فهمیدم محبوبیت خیلی بهتر از شهرت است
بعد از آن خود را موظف کردم تا از محبوبیتم نگهداری کنم .

علت انتخاب نام خاله نرگس

همان زمان که برای حضور در این برنامه انتخاب شدم به من گفتند نام هنری را برای خودتان در نظر بگیرید
من نیز به خاطر ارادتی که به امام زمان (ع) داشتم نام مادر ایشان را برای خودم انتخاب کردم.

آزاده آل ایوب

دعا برای مردم

مادرم همیشه به من می‌گوید حواست باشه همیشه کسی را دعا کنی که دلت را می‌شکند،چراکه کسی که دلت را می‌شکند تو را به خدا نزدیک‌تر می‌کند و خداوند نیز در دل‌های شکسته است

آثار اجرا در برنامه های تلویزیونی

 • مهمانی ماه رمضان شبکه یک
 • رنگین کمان شبکه پنج
 • امید های ایران شبکه جام جم
 • شبهای ایرانی سرتاسر دنیا شبکه جام جم

مصاحبه و گفتگوی جدید آزاده  آل ایوب

قبل از هر برنامه تمرین می‌کنید؟

-بله، با دیگر اعضای گروه، جلسه دورخوانی قبل از برنامه داریم،اما اغلب موارد صحبت‌هایم در برنامه برگرفته از متن و بداهه است.

سیزده سال از حضور شما در برنامه «رنگین کمان» می‌گذرد،در این سالها قطعا با سختی‌هایی مواجه بودید، اما می‌خواهم بدانم دلیل این همه سال

ماندن در یک برنامه صرفا علاقه محض بود؟ دلیل این ماندگاری چه بوده؟

شرایط بسیار دشوار می‌شود،نفس کشیدن سخت است.در این شرایط استغاثه و توکل و توسل بسیار به کمکم آمده و شرایط دشوار را برایم آسان کرده و خداوند افرادی را در راهم قرار داده که کمکم کرده‌اند. مادرم همیشه به من می‌گوید حواست باشه همیشه کسی را دعا کنی که دلت را می‌شکند،چراکه کسی که دلت را می‌شکند تو را به خدا نزدیک‌تر می‌کند و خداوند نیز در دل‌های شکسته است.

-خب ۱۳ سال زمان کمی نیست و قطعا این برنامه هم در این مدت زمان دچار فراز و فرودهای بسیاری شده است.زمانی خیلی خوب بود و زمانی هم بد،منتهی همه اینها به شرایط موجود بستگی داشته است. من همیشه دوست داشتم بهترین خاله برای بچه‌ها باشم و در همه شرایطی که برایمان پیش می‌آید در مقابل بچه‌ها همانی باشم که آنها می‌خواهند.

چرا مامان پنگول نمی‌شوید؟

آزاده آل ایوب : سربه سرش می‌گذارم ولی اگر هم بخواهم نمی‌توانم مامان پنگول شوم چون هر کسی فقط مامان خودش را دارد هیچ‌کس نمی‌تواند جای مامان کسی را بگیرد. اگر حتی مامانی در این دنیا نباشد محبت او هست.

کدام کارتون‌ها را در قدیم بیشتر دوست داشتید؟

هاچ زنبور عسل یادم می‌آید که مادرم یک صورتک هاچ را برایم خریده بود و من خیلی خوشحال شدم.

البته کارتون‌های مسافر کوچولو و دکترارنست را هم خیلی دوست دارم.

برنامه‌ی کودک را هم نگاه می‌کنید؟

بله من کارتون خیلی دوست دارم، البته برنامه‌ها کودک به تجربه‌ی کاری من کمک می‌کند و من می‌توانم بیشتر متوجه علاقه‌های کودکان بشوم، وقتی برنامه کودک را نگاه می‌کنم حرف‌های کودکان را می‌شنوم و از کنار هم چیدن این مطالب می‌توان بهتر کار بکنم.

برنامه کودک شبکه ۸ را هم می‌بینم آنها قرآن را خیلی قشنگ و با زبان ساده به بچه‌ها آموزش می‌دهند فکر می‌کنم برنامه‌ی ؟؟؟ است.
از این مجری را مشاهده کنید

عکس های شخصی و جدید آزاده  آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب

 

6 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های آزاده آل ایوب (خاله نرگس) و همسرش +‌چهره جدید میانسالی

 1. آوا گفت:

  خاله رزیتا عشقه میفهمید که چی میگم عششششقققق

 2. هنگامه گفت:

  خاله رزیتا از عمو پورنگم صدبرابر بهتر مهربونتره تاره خیلی خوشگلم هست دختر عروسکی ایرانه آدم بزرگا هم عاشقشن چه برسه به بچه ها ما نوجوونا

 3. عسل گفت:

  بهترین مجری خاله رزیتا فرشته مهربونه و بس دیگه هیچکدام از مجری کودکا به درد نمیخورند برنامه ها و اهنگای خاله رزیتا فوق العاده هست مخصوصا اهنگ دستابالا قند و عسلاش بچم صبح تا شب باهاش میرقصه و شادی میکنه

 4. سحر گفت:

  بهترین و پرطرفدارترین مجری کودک ایران فقط خانم دکتر رزیتا دغلاوی نژاد همون خاله فرشته مهربونه

 5. الهه انصاریان گفت:
  2
  1

  منم با نظر خانم محمدی موافقم بهترین مجری کودک فقط رزیتا دغلاوی نژاد ملقب به دختر معروف عروسکی ایران و خاله فرشته مهربانه.

 6. مریم محمدی گفت:

  با سلام.از وقتی خاله رزیتا اومده دیگه کسی پای برنامه های خاله نرگس و خاله سارا و خاله شادونه و عمو پورنگ وبقیه نمیشینه الان فقط خاله رزیتا رو بورسه .از وقتی خاله رزیتا اومده دیگه خاله و عموهای دیگه رفتن کنار مردم طرفدار خاله رزیتا شدن.

نظرات