ست لباس زنانه زرشکی رنگ | راهنمای ست کردن رنگ زرشکی

0

ست لباس زنانه زرشکی رنگ | راهنمای ست کردن رنگ زرشکی

لباس زنانه زرشکی : رنگ زرشکی یکی از شیک ترین رنگ ها برای استایل است که طرفداران زیادی دارد و بدون شک رنگ بسیار زیباییست اما برای زیبا پوشیدن این رنگ قوانینی هست که با رعایت آن ها می توانید از شیک پوشی خود مطمئن شوید.

 

مدلهای لباس زنانه زرشکی مجلسی

 

تیپ زنانه زرشکی جدید

 

مدلهای شیک لباس زرشکی دخترانه و زنانه

 

اگر قصد دارید که استایلی رسمی داشته باشید انتخاب رنگ مشکی بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس های زرشکی است. همانطور که می دانید مشکی رنگیست که با هر رنگ دیگری هماهنگی خوبی به وجود می آورد و البته بر خلاف رنگ سفید می تواند تند و تیزی رنگ ها را بگیرد.

 

یکی از بهترین رنگ های برای ست کردن با رنگ زرشکی استفاده از رنگ قرمز است. رنگ هایی که تن های مختلفی از یک رنگ هستند برای ست کردن در لباس ها مناسب بوده و هماهنگی زیبایی را به وجود می آورند.

 

 

استفاده از رنگ کرمی و طلایی می تواند در خود لباس به کار رفته و یا از اکسسوری ها به این رنگ استفاده شود. کاربرد رنگ کرمی همراه با زرشکی نیز می تواند ترکیب خوبی برای استایل های رسمی و فرمال شما باشد. می توانید از کیف و کفش کرمی همراه با یک مانتو زرشکی و شال و شلوار مشکی برای موقعیت های رسمی استفاده کنید و استایلی شیک داشته باشید.

 

توصیه ای که در ترکیب رنگ خاکستری همراه با رنگ زرشکی داریم این است که هرگز از از میزانی مساوی از دو رنگ در استایل استفاده نکنید. بهترین میزان استفاده از ۷۵ درصد یک رنگ و ۲۵ درصد از رنگی دیگر است.

 

ست کردن رنگ زرشکی با زرد، این ترکیب رنگ برای کسانیست که دوست دارند از رنگ های متضاد و شاد استفاده کنند. این ترکیب تند و تیزی هر دو رنگ را بیشتر می کند.

 

یکی از انواع رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ زرشکی رنگ سبز ارتشی یا لجنی است همچنین شما می توانید رنگ زرشکی را با رنگ قهوه ای ست کنید که بهتر است رنگ کیف و کفش؛ و یا شال و روسری تان را سبز لجنی و یا قهوه ای انتخاب کنید همچنین پوشیدن مانتو زرشکی با شلوار جین زیبایی و جذابیت ظاهر شما را چند برابر می کند.

 

رنگ نارنجی یکی دیگر از انواع رنگ های مناسب برای ست کردن با رنگ زرشکی است که بهتر است رنگ کیف و کفش و یا شال خود را نارنجی انتخاب کنید تا شیک پوش و زیباتر از همیشه به نظر برسید. ترکیب رنگ زرشکی با خاکستری یکی دیگر از انواع ست های شیک و متفاوت است و اگر شما می خواهید ظاهر و تیپی اسپرت داشته باشید بهتر است از ترکیب این دو رنگ استفاده کنید.

نظرات