علت حذف شهره سلطانی از برنامه جشن رمضان شبکه ۵

0

علت حذف شهره سلطانی از برنامه جشن رمضان شبکه ۵

حذف شهره سلطانی از اجرای جشن رمضان خبری است که در رسانه ها و خبرگزاری ها منتشر شده و واکنش های مختلفی را به همراه داشته است.

در خبرها آمده که اجرای شهره سلطانی در برنامه جشن رمضان شبکه پنج متوقف شده است.

حذف شهره سلطانی

توقف اجرای شهره سلطانی در تلویزیون

دو سه روز قبل از ماه مبارک رمضان، خبر از حضور سیدجواد رضویان و شهره سلطانی به عنوان مجریان برنامه تلویزیونی «جشن رمضان» رسانه‌ای شد و چندی بعد از اجرا حاشیه‌هایی در فضای مجازی ایجاد شد که برخی افراد فرهنگی و رسانه‌ای خواستار تجدیدنظر در استفاده از این شخص در برنامه جشن رمضان شدند.

 

حذف شهره سلطانی

شهره سلطانی مجری جشن رمضان در شبکه پنج

انتقادات از اینجا به اجرای برخی مجریان و سلبریتی ها وارد شد که گفته شده است جلوی استفاده از چنین مجریانی که رفتار و سبک زندگی‌شان مغایر با سبک زندگی ایرانی- اسلامی است گرفته شود.

اعضای شورای نظارت بر صداوسیما تذکری به شبکه پنج و شبکه سه سیما داد تا جلوی استفاده از چنین مجریانی که رفتار و سبک زندگی‌شان مغایر با سبک زندگی ایرانی- اسلامی است گرفته شود.
احسان قاضی‌زاده هاشمی گفت: رئیس رسانه‌ملی تذکر داده‌اند که در صورت عدم اصلاح رفتار و سبک زندگی این افراد، از مقام اجرای تلویزیونی عذرشان خواسته شود.

حذف شهره سلطانی

تذکر رئیس رسانه‌ملی به شبکه‌های ۳ و ۵ سیما

در همان روزهای اعتراض و انتقاد رسانه‌ها، شهره سلطانی در اجرا کمرنگ‌تر شد و در کنار جواد رضویان برای گفتگوها و دیگر اتفاقات اجرایی قرار نگرفت و در بخش آیتم‌های نمایشی حضور پیدا می‌کرد.
و امروز هم خبری مبنی بر توقف اجرای او در جشن رمضان رسانه‌ای شد که رئیس شبکه پنج سیما در گفتگویی با خبرنگار تسنیم این خبر را تأیید کرد.

این تصمیم بر توقف خانم بازیگر از اجرای «جشن رمضان» بلافاصله بعد از تذکر رئیس سازمان صداوسیما انجام شد.
سیدمحمد هاشمی اصل تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی هم از حضور یوسف صیادی خبر داد که در ده شب دوم به عنوان بازیگر مجری در کنار سیدجواد رضویان حضور دارد.

لازم است بعد از اقدام شبکه پنج سیما برای ضابطه‌مند کردن حضور سلبریتی‌ها به عنوان مجری تلویزیون و توجه به افرادی که قائل به رعایت سبک زندگی ایرانی- اسلامی هستند دیگر شبکه‌های تلویزیونی هم در این راستا اقداماتی را انجام دهند.

حذف شهره سلطانی از اجرای جشن رمضان شبکه ۵

اجرای شهره سلطانی در شبکه ۵ با برچسب‌ هایی چون «سگ‌باز» و «شهره به سگ‌بازی» به باد انتقاد گرفته شد.
در طرف مقابل هم تصاویری از امین حیایی و محمدرضا گلزار همراه با سگ‌هایشان در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد این عارضه گریبان‌گیر همکاران شبکه ۳ در «عصر جدید» و «برنده باش» هم هست.

حذف شهره سلطانی به علت سگ داشتن

پس از این اتفاقات، خبر رسید علی‌عسکری رئیس سازمان صداوسیما به مدیران دو شبکه ۳ و ۵ به همین دلیل تذکر داده است.

اصلاح سبک زندگی هنرمندان

طبق گفته ها قرار بر این شده یا این افراد رفتار و سبک زندگی‌شان را اصلاح کنند و در قاب تلویزیون به فعالیت خودشان ادامه دهند یا این که در مقام مجری تلویزیونی جایگاهی نخواهند داشت.»
نتیجه آن بود که پنج شنبه «جشن رمضان» روی آنتن نرفت، جمعه به صورت ضبط‌شده و بدون حضور شهره سلطانی پخش شد
و از شنبه این مجری-بازیگر به صورت رسمی از «جشن رمضان» کنار گذاشته شد.
با این حال امین حیایی هنوز در «عصر جدید» حاضر است .

حذف شهره سلطانی

نظرات