اکسکینو
mrchoobi

بیوگرافی یاسین رامین همسر مهناز افشار

2

حکم دادگاه یاسین رامین صادر شد + بیوگرافی یاسین رامین

یاسین رامین با نام کامل محمد یاسیـن رامین را در بیوگرافی کامل و سن و محل تولد و همسر اول و دوم و آدرس اینستاگرام و حکم دادگاه و عکس پدر و مادر و برادر را در سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی یاسین رامین

محمدیاسـین رامین همسر مهناز افشار و فرزند ارشد محمد علی‌ رامین، در سال ۱۳۶۰ به دنیا آمده و دارای مدرک دکترا از دانشگاه کشور آلمان، می باشد
دارای دو ملیت ایرانی و آلمانی است
یک برادر نیز به نام محمدامین دارد و مادرش استاد دانشگاه است.

یاسین رامین

همسر یاسین رامین

او با مهناز افشار بازیگر سینما ازدواج کرده و یک دختر به نام لنا دارد.
البته این ازدواج دومش است و او قبل از مهناز افشار یکبار ازدواج ناموفق داشته است.

یاسین رامین

 

یاسین رامین

افشار در واکنش به خبر ازدواجش گفت: ازدواج من با آقای رامین صحت دارد اما با یاسـین رامین که هم سن من و متولد ۱۳۵۶ است.

 

یاسین رامین

مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ با محمد یاسـین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد. همچنین صیغه عقد این زوج توسط رئیس جمهور سابق ایران در تاریخ ٢١ خرداد ١٣٩٣ خوانده شد.

یاسین رامین

عکس یاسـین رامین و همسر و دخترش

حکم دادگاه یاسین رامین

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از صدور حکم بدوی دادگاه کارکنان دولت در پرونده یاسـین رامین خبر داد.

علی فرجی با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از اعلام شکایت سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از یاسین رامین در سال ۱۳۹۳ به دلیل تصاحب اموال جمعیت هلال احمر و متعاقب صدور کیفرخواست و جلسات متعدد دادگاه، امروز (چهارشنبه) ۲۵ اردیبهشت ۹۸، رأی بدوی توسط شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کیفری دو مجتمع رسیدگی به جرایم کارکنان دولت تهران صادر شد.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر، ضمن ابراز خرسندی از فحوای رأی صادره، از رسیدگی دقیق و قاطعانه دستگاه قضایی تقدیر و تشکر کرد و افزود: با توجه به اینکه رأی صادره بدوی است، طبق قانون از بیان جزئیات معذور هستم.

یاسین رامین

 

یاسین رامین

 

یاسین رامین

 

یاسین رامین

یاسین رامین

2 دیدگاه در “بیوگرافی یاسین رامین همسر مهناز افشار

  1. من وتو گفت:

    خانم افشار دروغ می‌گوید شوهرش ۴ سال از خودش کوچکتر بود

  2. نیمار گفت:

    یاسین رامین دوتابعیتی نیست، هرچند که متولد آلمان است.
    پدرش یک انقلابی تندرو ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی است و در آلمان مجموعه های بزرگی از مسلمانان را مدیریت می کرد که با فشار آمریکا و اسرائیل از آلمان اخراج شد.
    یاسین هم اگرچه از بعضی جهات با پدرش اختلاف نظر شدید دارد، ولی اصالت خانوادگی و عشقش به ایران اجازه نمی دهد که تبعیت کشور دیگری را بپذیرد.

نظرات