تفریحات

بیوگرافی یاسین رامین و همسر اول و دومش (یاسین رامین همسر مهناز افشار کیست) +‌عکس

2

بیوگرافی یاسین رامین و همسر اول و دومش (یاسین رامین همسر مهناز افشار کیست) +‌عکس

یاسین رامین متولد سال ۱۳۵۶ در تهران بوده و در حال حاضر ۴۳ سال سن دارد . زندگی ۴۳ ساله یاسین رامین، به طور کلی تحت تاثیر همین سه نکته‌ای است که تاکنون از زندگی او مطرح کردیم: فرزند محمدعلی رامین بودن، همسر مهناز افشار شدن و یک پرونده قضایی با هلال احمر. معرفی و بیوگرافی یاسین رامین همسر مهناز افشار و همسر اول و دومش و آدرس اینستاگرام و حکم دادگاه و عکس پدر و مادر و برادر و خانواده یاسین رامین متهم شیر خشک در ایران را در سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی یاسین رامین همسر اول و دومش (یاسین رامین همسر مهناز افشار کیست) +‌عکس

بیوگرافی یاسین رامین

محمد یاسـین رامین متولد سال ۱۳۵۶ در تهران، همسر مهناز افشار و فرزند ارشد محمد علی‌ رامین می باشد. او متهم شیر خشک فاسد در ایران بوده و به ۱۷ سال زندان محکوم شده است. وی دارای مدرک دکترا از دانشگاه کشور آلمان، می باشد. یاسین رامین و همسرش مهناز افشار دارای دو ملیت ایرانی و آلمانی است
یک برادر نیز به نام محمدامین دارد و مادرش استاد دانشگاه است.

یاسین رامین

همسر اول و دوم یاسین رامین

یاسین رامین دو بار ازدواج کرده است. او برای بار اول با دختر یکی از چهره های سیاسی ازدواج کرد. اما بعد از آشنایی با مهناز افشار همسر اولش را طلاق داد و با این بازیگر ازدواج کرد. حاصل ازدواج با مهناز افشار بازیگر سینما یک دختر به نام لنا دارد. البته این ازدواج دومش است و او قبل از مهناز افشار یکبار ازدواج ناموفق داشته است.

یاسین رامین

یاسین رامین کیست

یاسین رامین (متولد ۱۳۶۰)، فرزند محمد علی رامین، مدیر پیشین مرکز دارویی «رشد»، متهم یکی از پرونده‌های فساد مالی در ایران و مشاور مطبوعاتی در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد است.

یاسین رامین

افشار در واکنش به خبر ازدواجش گفت: ازدواج من با آقای رامین صحت دارد اما با یاسـین رامین که هم سن من و متولد ۱۳۵۶ است.

طلاق دروغین مهناز افشار و یاسین رامین

سال ۱۳۹۸ مهناز افشار با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام خود، خبر جدایی از یاسین رامین را اعلام کرد.

مهناز افشار با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»
شاید شروع اصلی حاشیه‌های مهناز افشار به خرداد ۹۳ و ازدواجش برگردد؛ ازدواجی که از داماد گرفته تا پدر داماد، همه‌اش حاشیه داشت. افشار با «یاسین رامین» ازدواج کرد؛ فرزند محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی احمدی‌نژاد. مهناز افشار از همان ابتدا گفته بود که اختلاف‌نظر‌هایی با پدرشوهرش دارد؛ پدرشوهری که خودش هم استاد حاشیه بود و بیشتر معروفیتش بازمی‌گشت به گفت‌وگوی رادیویی‌اش که در پخش زنده، خطاب به گوینده برنامه گفت: «شما غلط می‌کنید از قول من این اراجیف را می‌گویید». در همان سال، یاسین هم وارد حاشیه شد و جمعیت هلال‌احمر ایران به‌دلیل تصاحب اموال آن سازمان و واردات شیرخشک فاسد، از یاسین رامین شکایت کرد و یاسین در سال ۹۵ بازداشت شد.

آذر ۹۷ مهناز افشار رسانه‌ها را تهدید به شکایت کرد و از آنها خواست که درباره پرونده شیرخشک و مهریه میلیاردی‌اش شایعه‌پراکنی نکنند. سال ۹۸ یاسین به ۱۷سال زندان (۷ سال زندان قطعی) محکوم شد و ۱۰ مهر ۹۸ مهناز افشار با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر جدایی‌اش از یاسین رامین را علنی کرد و نوشت که می‌خواهد فرزندشان را تنهایی بزرگ کند. ناگفته نماند که مادر شدن افشار هم بی‌حاشیه نبود. در تیرماه ۹۴ افشار برای به‌دنیا آوردن فرزندش به خارج از کشور رفت و کاربران فضای مجازی به‌شدت به او انتقاد کردند. جنس انتقاد‌ها از جنس همان انتقاد‌هایی بود که چند سال بعد دامن رامبد جوان و نگار جواهریان را هم گرفت.

یاسین رامینماجرای ازدواج

مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ با محمد یاسـین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد. همچنین صیغه عقد این زوج توسط رئیس جمهور سابق ایران در تاریخ ٢١ خرداد ١٣٩٣ خوانده شد.

مهناز افشار پیش از ازدواج با فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی احمدی نژاد شرط کرده بود که او همسر دیگر خود را طلاق دهد. محمدیاسین رامین پس از انجام این شرط، رضایت مهناز افشار برای ازدواج با او را گرفت. یاسین رامین، فرزند ارشد محمدعلی رامین و همسر مهناز افشار است. یاسین رامین سعی داشت از طریق میانجیگری سید محمد خاتمی، با علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم ارتباط برقرار کرده تا وزیر، وی را به سِمَت مدیر عاملی یکی از شرکت‌های بازرگانی ایران در آلمان منصوب کند و وی بتواند در آلمان زندگی کند که این امر با مخالفت وزیر روبرو شد.

او در مصاحبه‌ای با نیوشا صارمی در سایت روز آنلاین پیرامون اتهامات ایجاد شده نسبت به وی و حواشی زندگی شخصیش به سوالات پاسخ داد.
بیوگرافی یاسین رامین و ماجرای جنجالی طلاقش از مهناز افشار

یاسین رامین

یاسـین رامین همسر مهناز افشار کیست

حکم دادگاه یاسین رامین و ۱۷ سال زندان

خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از صدور حکم بدوی دادگاه کارکنان دولت در پرونده محمدیاسـین رامین خبر داد.

علی فرجی با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از اعلام شکایت سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از یاسین رامین در سال ۱۳۹۳ به دلیل تصاحب اموال جمعیت هلال احمر و متعاقب صدور کیفرخواست و جلسات متعدد دادگاه، امروز (چهارشنبه) ۲۵ اردیبهشت ۹۸، رأی بدوی توسط شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کیفری دو مجتمع رسیدگی به جرایم کارکنان دولت تهران صادر شد.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر، ضمن ابراز خرسندی از فحوای رأی صادره، از رسیدگی دقیق و قاطعانه دستگاه قضایی تقدیر و تشکر کرد و افزود: با توجه به اینکه رأی صادره بدوی است، طبق قانون از بیان جزئیات معذور هستم.

یاسین رامین

 

یاسین رامین

 

یاسین رامین

 

یاسین رامین

یاسین رامین

2 دیدگاه در “بیوگرافی یاسین رامین و همسر اول و دومش (یاسین رامین همسر مهناز افشار کیست) +‌عکس

 1. من وتو گفت:
  1
  1

  خانم افشار دروغ می‌گوید شوهرش ۴ سال از خودش کوچکتر بود

 2. نیمار گفت:

  یاسین رامین دوتابعیتی نیست، هرچند که متولد آلمان است.
  پدرش یک انقلابی تندرو ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی است و در آلمان مجموعه های بزرگی از مسلمانان را مدیریت می کرد که با فشار آمریکا و اسرائیل از آلمان اخراج شد.
  یاسین هم اگرچه از بعضی جهات با پدرش اختلاف نظر شدید دارد، ولی اصالت خانوادگی و عشقش به ایران اجازه نمی دهد که تبعیت کشور دیگری را بپذیرد.

نظرات