عکس و فیلم کورس و تصادف پورشه با پراید در اصفهان

0

عکس و فیلم کورس و تصادف پورشه با پراید در اصفهان

تصادف پورشه با پراید در اصفهان و حواشی عجیب و اظهارات سرنشینان پورشه باعث شد تا این خبر بازتاب گسترده ای در شبکه های مجازی و اجتماعی داشته باشد.

در واقع خود تصادف وحشتناک یک پورشه با پراید در اصفهان که منجر به فوت یک نفر شده ، یک طرف ، اظهارات و برخورد غیر انسانی سرنشینان و صاحبان خودروی میلیادری از یک طرف ، باعث خشمگین شدن و عصبانیت کاربران شبکه های اجتماعی شده است‌.

تصادف پورشه
مرگ راننده پراید بر اثر کورس دو خودروی پورشه

بامداد جمعه شب تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.

نکته تاسف بار این تصادف این است که یکی از پورشه‌ها که به نظر صاحب هر ۲ خودرو هم بوده به طرز بسیار عجیبی با صحنه برخورد می‌کند و عربده‌کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می‌کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می‌گوید: عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنیم!

تصادف پورشه

دیه راننده رو میدیم

راننده پسر پیاده می‌شود و فرار می‌کند.
دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده است.
دختری که سرنشین یکی از خوردوهای لاکچری بود، از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد.
گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده است.

تصادف پورشه

 

جزئیات کورس گذاشتن دو پورشه در اصفهان

در ویدئو هایی که از دختر مالک پورشه در فضای مجازی تکثیر شده او دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه!

در شبکه های مجازی شایعاتی مبنی بر آقا زاده بودن راننده خودرو پورشه اصفهان، منتشر شده که پلیس ضمن تکذیب این شایعات گفت: راننده خودروی پورشه آقازاده نبوده .

تصادف پورشه با پراید در اصفهان

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفته خودروی پورشه‌ خبرساز اصفهانی که تصاویر تصادف آن در ساعات اخیر، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن “آقازاده” نبوده است.

اظهارات مطرح در شبکه‌های مجازی، این ادعا را طرح کرده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده نیز فرزند وی بوده است.

حالا ابوالقاسم چلمقانی، این اظهارات را تکذیب کرده و می‌گوید: این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و “آقازاده” نیز نبوده است.

… جالب است ببینید : جزئیات و علت آتش سوزی تبریز

 

تصادف پورشه

گزارش رئیس پلیس راهور اصفهان درباره تصادف پورشه

در ادامه اخبار این تصادف رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: ساعت ۲ بامداد ۲۶ اردیبشهت سال جاری مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با پراید مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اصفهان اعزام شدند.
ابوالقاسم چلمغانی اظهار داشت: ساعت ۱:۱۷ بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با پراید مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اعزام شدند.
در این حادثه پورشه به صورت جلو به پهلو با پراید برخورد کرد که به دلیل شدت جراحات راننده ۴۰ ساله پراید پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

چلمغانی تاکید کرد: پس از متواری شدن راننده پورشه، وی شناسایی شده و دستگیر خواهد شد که اطلاعات تکمیلی در این باره متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات