arongroups

ست لباس راه راه زنانه | نکات پوشیدن لباس راه راه

0

ست لباس راه راه زنانه | نکات پوشیدن لباس راه راه

لباس راه راه :  لباس های راه راه همیشه مد بودند و چه بخواهید تیپ کلاسیکی داشته باشید چه ظاهرتان کاملا مدرن باشد، به خوبی می توانید آن را به کمک لباس های راه راه بدست بیاورید.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

مدلهای لبـاس راه راه سفید مشکی

لباس راه راه

 

لباس راه راه

مدل لباس راه راه عمودی زنانه

لباس راه راه

 

لباس راه راه

مدلهای شیک لباس مجلسی راه راه

لباس راه راه

 

لباس راه راه

زمانیکه می خواهید یک لبـاس راه راه انتخاب کنید اولین سوالی که به ذهنتان می آید این است که خطوط افقی را انتخاب کنید یا عمودی. اگر شما کوتاه قد و ریزجثه هستید و می خواهید کمی کشیده تر به نظر برسید لباسی را انتخاب کنید که خطوط عمودی و باریک دارند ، اگر بلند قد هستید از پوشیدن خطوط عمودی پرهیز کنید و افقی ها را انتخاب کنید.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

برای بسیاری از افراد، طرح راه راه عمودی، کامل و مناسب به نظر می رسد. اما ما در اینجا به شما چند نکته را درباره این طرح راه راه عمودی می گوییم. اگر می خواهید لباسی بپوشید که طرح آن راه راه عمودی است بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که خطوط باریک دارند.

خطوط پهن خیلی فشن و مدرن به نظر نمی رسد و بهتر است این طرح را انتخاب نکنید. بهتر است سایز راه راه ها کمتر از سه سانتی متر باشند، بخصوص اگر کمی اندام درشت تر و چاقی دارید.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

پس از اینکه تصمیمتان را درباره انتخاب نوع راه راه ها گرفتید، نوبت به انتخاب رنگ آنها می رسد. هیچ قانون خاصی برای رنگ این خطوط وجود ندارد. شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.

اما در اینجا ما به شما می گوییم چه رنگ هایی از لحاظ زیبایی شناختی بهتر است با هم ترکیب نشوند، همانند رنگهای قرمز و سبز. پس بهتر است شما نیز از ترکیب رنگهای مکمل بپرهیزید و رنگهایی را انتخاب کنید که راه راه ها را بهتر نشان دهند و باعث سرگیجه نشوند.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

طرح راه راه همیشه برای شلوار، طرحی به روز و فشن بوده است. این مدل شلوارها را می توانید با هر نوع بلوز یا کتی ست کنید. شلوارهایی که راه راه باریک عمودی دارند به خوبی برای هر مراسمی مناسب هستند، هم رسمی برای مراسم اداری هم شیک برای مراسم خودمانی.

با این شلوارها، بلوزهایی در رنگ های خیره کننده و پررنگ بپوشید تا به خوبی خودشان را نشان دهند. این طرح شلوارها معمولا در رنگ مشکی یا طوسی طرفدار دارند و کارایی آنها نیز در این دو رنگ بسیار بیشتر از رنگهای دیگر است چرا که به خوبی می توانید با بلوز یا تی شرت های رنگی آنها را ست کنید.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

قانون دیگری که برای پوشیدن طرح راه راه باید رعایت کنید این است که هیچوقت جوراب راه راه را با شلوار راه راه نپوشید. شما در آن واحد بهتر است یک جزء از لباسهایتان را در طرح راه راه انتخاب کنید.

اینکه جوراب راه راه رنگی در کنار شلوار راه راه باریک بپوشید فقط شما را شبیه به آبنبات چوبی های رنگی می کند و ظاهری شیک و مدرن به شما نمی دهد. پس جوراب های راه راهتان را بگذارید برای زمانی که لباس های یک رنگ و ساده می پوشید.

لباس راه راه

 

لباس راه راه

همانند شلوارهای راه راه باریک، کت های این طرح نیز برای هر مراسمی مناسب و شیک هستند. این نوع کت ها شما را جذاب و باهوش نشان می دهند. این کت ها را با پیراهن های رنگی و جذاب بپوشید. کت راه راه باریک را زمانی با شلوار راه راه بپوشید که هر دو در یک رنگ و طرح باشند تا شما شیک تر و جذاب تر دیده شوید.

لباس راه راه

 

 

لباس راه راه

 

لباس راه راه

نظرات