عکسهای ربایندگان باران شیخی + آزادی باران شیخی از چنگ ربایندگان

0

عکسهای ربایندگان باران شیخی + آزادی باران شیخی از چنگ ربایندگان

ربایندگان باران شیخی به چنگ پلیس افتاده و دستگیر شدند.
طی عملیات پلیس و تلاش های شبانه روزی و پیگیری ها باران شیخی دختر اراکی شازندی از چنگال ادم ربایان ازاد شد وبه حال انتقال به اراک و نزد پدر و مادرش می باشد.

ربایندگان باران شیخی

عکسهای ربایندگان باران شیخی

دادستان عمومی و انقلاب اراک از آزاد شدن باران شیخی از چنگ ربایندگان و دستگیری ربایندگان خبر داد.

عباس قاسمی اظهار کرد: با پیگیری‌ها و رصد سیستم قضائی و دادگستری استان و زاهدان و همراهی پلیس آگاهی و امنیت این کودک آزاد شد.

وی با بیان اینکه هدف این بود که در وهله اول این کودک سالم به خانواده بازگردد و دیگر اینکه از مرز خارج نشود، اظهار کرد: در نهایت متهمان در چابهار دستگیر و کودک آزاد شد و احتمالاً ظرف امروز و فردا به خانواده برمی گردد.

در همین رابطه بخوانید : جزئیات ناپدید شدن باران شیخی

 

ربایندگان باران شیخی

جزئیات آزادی باران شیخی از چنگ ادم ربایان

وی افزود: اگر این کودک از مرز خارج می‌شد عملیات آزادسازی او ممکن بود چند ماه به درازا بینجامد. در راستای آزادی این کودک تمام نیروها هماهنگ شد و از همکاری ریش سفیدان، افراد محلی، سیستم قضائی و … استفاده شد تا در نهایت کودک آزاد شده و به او آسیبی نرسد.

دادستان اراک گفت: اگر خانواده در ابتدا همراهی و همکاری می‌کرد و مشکلاتی در این زمینه نبود، کودک قطعاً خیلی زودتر در یکی دو روز اول آزاد می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: فعلاً نمی‌توان درخصوص علت ربایش این دختر بچه صحبت کرد، خطاهایی متأسفانه وجود داشته است که اگر به آن حوزه وارد می‌شدیم ممکن بود کودک از دست برود.

ربایندگان باران شیخی

آزادی باران شیخی

باران شیخی دختربچه ۸ ساله اهل شهر مهاجران در استان مرکزی، روز ۲۴ فروردین در مسیر مدرسه ربوده شد.
به آزادی باران شیخی دختر ربوده شده در شهرمهاجران استان مرکزی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی دستگاه قضا و نیروی انتظامی دختر ربوده شده (باران شیخی ) رها و آزادشد.

وی افزود: این درحالی است که متهمان نیز در چابهار دستگیر شدند.

ربایندگان باران شیخی

باران شیخی دانش آموز هشت ساله ساکن شهر مهاجران از توابع شهرستان شازند روز شنبه ۲۴ فروردین امسال ساعت ۷ک۴۰ دقیقه صبح پس از خروج از خانه به قصد مدرسه، ناپدید و ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه روز شنبه طی تماسی با مرکز فوریت‌های پلیس خبر مفقودی باران به پلیس گزارش شد.

در این مدت باران ۳ بار توانسته با خانواده صحبت کند. نخست ۲۴ ساعت پس از دزدیده شدن، دوم روز پنجشنبه در تاریخ ۱۲ اردیبهشت و سوم ساعت ۱۶ روز شنبه بود، در این مدت ربایندگان بارها با تماس با خانواده وی درخواست پرداخت مبلغی برای آزادی وی کرده بودند

نظرات