نرخ جدید بلیت مترو و اتوبوس بعد از افزایش قیمت از امروز

0

نرخ جدید بلیت مترو و اتوبوس بعد از افزایش قیمت از امروز

افزایش قیمت بلیت | شهروندان و همشهریان تهرانی توجه داشته باشند که از نهم اردیبهشت ماه ۹۸ قیمت بلیت و اتوبوس در تهران افزایش یافته و اطلاع داشته باشند که از امروز قیمت های جدید را باید در سفرهای شهری خود کرایه بایت مترو و اتوبوس پرداخت کنند.
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از اعمال قیمت های جدید بلیت مترو از امروز(دوشنبه) خبر دادند.

افزایش قیمت بلیت

افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس در تهران

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو  در مورد نرخ بلیت مترو اظهار داشت: پیرو مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر گران کردن قیمت بلیت مترو از امروز شاهد گرانی و بالا رفتن قیمتهای بلیت هستیم.

نرخ جدید بلیت مترو و اتوبوس

از صبح امروز (دوشنبه) نهم اردیبهشت ماه بلیت متروی تهران با ۲۰ درصد افزایش به فروش می‌رسد.
یعنی از امروز شهروندان تهرانی با مبلغ جدید بلیت مترو و اتوبوس مواجه هستند و با دریافت مبلغ بیشتر تعجب نکنند زیرا این افزایش از سوی مصوبه شورای شهر تهران اعمال شده است.

گران شدن بلیت اتوبوس و مترو در تهران

همچنین پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در گفت‌وگو با ایسنا، اعلام کرد: از صبح امروز در نرخ کرایه اتوبوس نیز شاهد اعمال افزایش ۲۰ درصدی هستیم.

در اسفند ماه سال گذشته، شورای شهر تهران مصوب کرد که نرخ بلیت حمل و نقل عمومی با توجه به نرخ تورم محاسبه شود که این مسئله با مخالفت‌هایی مواجه شد و حالا به نظر می‌رسد، مسئولان امر روی افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه هستیم.
از امروز کرایه مترو و اتوبوس با نرخ جدید حساب می سود و شهروندان اطلاع داشته باشند که بیست درصد کرایه قبلی باید پرداخت کنند و این بر اساس مصوبه شورای شهر تهران بوده که کرایه وسایل نقلیه عمومی گران شده و بالا برود.

نظرات