بازیگران و خلاصه داستان سریال پس از آزادی

0

بازیگران و خلاصه داستان سریال پس از آزادی

سریال پس از آزادی مجموعه تلویزیونی است که پیش‌ تولید آن از دوماه پیش آغاز شده و اکنون گروه در حال ساخت و ساز برخی از دکورهای مربوط به لوکیشن‌ های سریال هستند.

این سریال به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کننگی سعید سعدی برای شبکه یک سیما ساخته می شود.
مجموعه تلویزیونی به قلم محلوجی روایت گر زندگی خانواده ای در دوران جنگ است که در سال ۹۸ از شبکه یک سیما پخش می شود.
علی آشتیانی درباره این سریال گفته : یکی از آثار مهم و جذاب تلویزیونی است که از مجموعه‌های سال آینده تلویزیون است. سال ۹۸ از سال‌های پر بار تلویزیون خواهد بود که سریال‌های بسیار خوبی در دست تولید است.

سریال پس از آزادی
باشه آهنگر کارگردانی این مجموعه فیلم های «بیداری رویاها»، «ملکه»، «سرو زیر آب» و … را در کارنامه خود دارد.
سعید سعدی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی “پس از آزادی” گفت: با انجام مراحل پیش تولید، تصویربرداری سریال از هفته آینده آغاز خواهد شد و ما حدود ۸ ماه تصویربرداری خواهیم داشت. به گفته وی، موضوع سریال اجتماعی است و قرار است برای پخش از شبکه اول سیما آماده شود.

سریال پس از آزادی

بازیگران سریال پس از آزادی

در این مجموعه بازیگران سرشناس و مطرحی ایفای نقش کردند که از جمله :

خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیار دشتی، و … از بازیگران اصلی این سریال هستند.

 

سریال پس از آزادی
خلاصه داستان سریال پس از آزادی

در خلاصه داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود. بنده خدا اکثر مواقع تنها بود. بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض می‌کرد و بنزین جا به جا می کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود.

صبح ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره. اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش و عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان آذربایجان کردستان چه می‌دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود خودش چیزی نمی‌گفت ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه…

در همین رابطه بخوانید: بازیگران و خلاصه داستان از سرنوشت

سام کبودوند در سریال

سریال پس از آزادی

عوامل و سازندگان سریال

محمدعلی باشه آهنگر کارگردان این سریال(متولد ۱۳۴۱ در دزفول) است. او دانش‌آموختهٔ رشته سینما (گرایش کارگردانی) از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است وی فعالیت‌های هنری خود را با ساخت و بازی در چند نمایش آغاز کرد.

فعالیت‌های هنری وی شامل نویسندگی و کارگردانی چندین فیلم کوتاه، مستند، سریال تلویزیونی و چند فیلم سینمایی است. در شانزدهمین جشن خانهٔ سینما، فیلم ملکه برندهٔ ده تندیس، از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم‌برداری و بهترین تدوین شد.

آزاده سیفی بازیگر سریال

سریال پس از آزادی

نظرات