آخرین وضعیت جاده ها جمعه ۱۷ آذر ۹۶

0

آخرین وضعیت جاده ها جمعه ۱۷ آذر ۹۶

آخرین وضعیت جاده ها : رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از آغاز بازگشت مسافران تعطیلات اخیر و شروع بار ترافیکی در جاده های شمالی به سمت تهران خبر داد.

وضعیت جاده ها

سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: در تمامی جاده های استان خوزستان به علت گرد و غبار با کاهش دید مواجه هستیم اما تمامی راهای این استان باز است. در حال حاضر بارش باران در جاده های استان های گلستان و مازندران همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در جاده شاهین دژ به خوی در استان آذربایجان غربی و طارم به زنجان،دندی تخت سلیمان و قیدار به ابهر در استان زنجات تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور بار بازگشت مسافران از شمال کشور آغاز شده است و ترافیک در محدوده نارنجستان تا تونل شماره یک و امامزاده علی تا سه راهی لاسم در جاده هراز نیمه سنگین است.

بارش باران در محورهای مازندران و گلستان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مازندران و گلستان خبر داد و گفت: در محور هراز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

سرهنگ نادر رحمانی افزود: برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه بیشتر محوزهای استان خوزستان با گرد و خاک و کاهش دید همراه است. همچنین بیشتر محورهای استانهای مازندارن و گلستان بارش باران ادامه دارد.

وضعیت جاده ها در محور پونل – خلخال مسدود شد

مرکز مدیریت راه های کشور، محور های «گنجنامه – تویسرکان»، «شمشک – دیزین»، «رامیان- اولنگ – شاهرود» و «پونل- خلخال» را تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود اعلام کرد.

مرکز مدیریت راه های کشور پیش از این از مسدود بودن محورهای «گنجنامه – تویسرکان»، «شمشک – دیزین»، «رامیان- اولنگ – شاهرود» خبر داده بود و امروز در اطلاعیه ای محور پونل-خلخال به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، هم اکنون مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به ‌روال عادی در جریان است.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از تردد شمارهای فعال در محورهای برون‌ شهری، کل تردد ثبت ‌شده در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل حدود ۱۲ درصد کاهش داشته است.
به ترتیب آزادراه های کرج – تهران، تهران – کرج، کرج – قزوین، قزوین – کرج، تهران – ساوه و تهران – شهریار محورهایی بودند که بیشترین تردد را در ۲۴ ساعت گذشته داشتند.

گزارش مرکز مدیریت راه های کشور می افزاید: تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه (هجدهم آذرماه) از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد ،محورهای قوچان – مشهد ، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد وبالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء)بصورت یکطرفه خواهد بود.

نظرات