اکسکینو

بازیگران و خلاصه داستان سریال پردیس

0

بازیگران و خلاصه داستان سریال پردیس

سریال پردیس مجموعه تلویزیونی جدیدی ست که به تهیه کنندگی حمید نیلی و به کارگردانی سعید نقدزاده در حال ساخت و تولید می باشد و قرار است در ماه رمضان ۹۸ از شبکه سه پخش یود.
حمید نیلی درباره نحوه تولید و ساخت این پروژه گفت: پیش تولید فاز اول این مجموعه تلویزیونی به نویسندگی کاوه مهدوی و کارگردانی سعید نقدزاده در ۵۰ قسمت به عنوان اولین اثر نمایشی خانه تولیدات جوان صدا و سیما جهت پخش از شبکه سه سیما آغاز شده است.

سریال پردیس

وی افزود: در فاز اول تولید این مجموعه از ترکیب بازیگران جوان و خوب تلویزیون در کنار بازیگران حرفه‌ای و کار اولی تئاتر در تلویزیون بهره می گیریم و همچنین از بیش از ۳۰۰ متقاضی بازی از تهران و دیگر شهرستان‌ها تست حضوری و غیر حضوری گرفته شده است.

سریال پردیس

خلاصه داستان سریال پردیس

درباره خلاصه داستان و موضوع این سریال حرفی نشده و نیلی با بیان اینکه بزودی اسامی بازیگران این مجموعه اعلام خواهد شد گفت: در حال حاضر مذاکره با بازیگران برای حضور در این مجموعه صورت گرفته و گروه تولیدی در تلاش است که این مجموعه به پخش ماه مبارک رمضان برسد.

این تهیه کننده تلویزیون در پایان با اشاره به اینکه از بهمن‌ماه امسال کار نگارش فیلمنامه اثر آغاز شده اظهار داشت: ترکیب عوامل طوری انتخاب شده‌اند که همه از جوانان فعال و با خوش فکر این حوزه هستند.

 

زمان پخش و تعداد قسمت ها

این سریال در دو فصل ساخته شده و فصل اول این مجموعه ۵۰ قسمت است و قرار است در شبکه سه یه نمنایش دربیاید

سریال پردیس
بازیگران سریال پردیس

بازیگران این سریال عبارتند از : سلمان فرخنده، مهدیه نساج، فرامرز قلیچ خانی، نیلوفر هوشمند، محیا اسناوندی، فریبا طالبی، ستاره حسینی، مهدی فریضه، حسام خلیل نژاد، بهامین تورانی، فرشاد کلباسی، بهار داورزنی، مهدی سجادیان، آرش ماهان، راحله قبادی،مرتضی شریف و علی الهی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال پردیس

عوامل سازنده سریال

دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی مهناز توکلی طراح فیلمنامه، امیر کلاته جانشین تهیه کننده، مجتبی برهانی زاده مدیر تولید،امیر کوروش اعرابی کارگردان تلویزیونی، فرانه نصری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، بابک شعاعی طراح گریم، مسعود اوسطی طراح صحنه و لباس، محمد جواد یمغی مدیر صدابرداری، حسین ساجدی فر مدیر تدارکات، وحید محرابیان مدیر روابط عمومی، مهدی سربازی امور رسانه ای و موسسه فرهنگی هنری هومان هنر مجری طرح این اثر را برعهده دارند.

سریال پردیس

نظرات