بیوگرافی و عکس های محمدصادق باطنی مهمان برنامه تب تاب

0

بیوگرافی و عکس های محمدصادق باطنی مهمان برنامه تب تاب

محمدصادق باطنی فعال و پژوهشگر و مستندساز را در سایت حرف تازه با بیوگرافی شخصی و حرفه ای و عکس های اینستاگرام و آثار و سوابق به طور را کامل بخوانید

بیوگرافی محمدصادق باطنی

نویسنده و کارگردان و بازیگر در سال ۶۷ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه شریف در مقطع کارشناسی و دانشجوی مدیریت رسانه دانشگاه صداوسیما در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

محمدصادق باطنی

از مستندسازی تا کارشناسی فضای رسانه

از سال ۹۰ وارد کارگردانی و مستندسازی شده و در زمینه های نویسندگی فیلمنامه و کارگردانی و تهیه کنندگی کار کرده است.
در زمینه نویسندگی برنامه هایی چون فیلم دوپینگی ها و سریال تلویزیونی دوپینگی ها نوشته و همچنین تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی و جای خالی را بر عهده داشته است.

 

محمدصادق باطنی

همسر محمدصادق باطنی

از وضعیت ازدواج و همسر و زندگی شخصی او اطلاعاتی منتشر نشده است

جوایز جشنواره

از جمله فعالیت های او در رسانه و برنامه های تلویزیونی میتوان به کارشناسی برنامه به اضافه مستند در ۱۳۹۶ و مدیر فیام برداری کدام انحراف و مجری برنامه های یه حبه نقد و رسانش و …اشاره کرد.
محمدصادق باطنی در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار موفق به کسب جایزه بهترین فیلم در بخش جنگ نرم برای کارگردانی مستند او با ما شد.
در مدت فعالیتش در عرصه رسانه دو مستند بلند (دوپینگی ها، جای خالی) و ۱۵ مستند کوتاه ساخته و سه بار در جشنواره فیلم عمار جایزه گرفته است.

محمدصادق باطنی

آثار کارگردانی

سریال دوپینگی ها ۹۴
فیلم دوپینگی ها
سریال بهارستان-قسمت هشتم ۹۰

محمدصادق باطنی

نحوه ورود به فیلمسازی مستندسازی

علاقه به سینما باعث شد تا وارد این عرصه شوم و از این ابزار برای انتقال بهتر پیام هایی که از انقلاب دریافت کرده بودم بهره ببرم.
به همین دلیل هم با این که رشته تحصیلی ام مهندسی بود، پس از پایان تحصیل در دوره کارشناسی، کل فعالیتم را به حوزه مستندسازی و رسانه منتقل و متمرکز کردم.

محمدصادق باطنی

محمدصادق باطنی

محمدصادق باطنی

محمدصادق باطنی

نظرات