اکسکینو

بیوگرافی و عکس های مرضیه بدرقه بازیگر فیلم متری شش و نیم

0

بیوگرافی و عکسهای مرضیه بدرقه بازیگر فیلم متری شش و نیم

مرضیه بدرقه بازیگر ایرانی را در سایت حرف تازه با کاملترین بیوگرافی شخصی و حرفه ای با عکس های خانوادگی و شخصی و اینستاگرام و آثار بازیگری و موفقیت و درخشش در فیلم شش متر و نیم بخوانید.

مرضیه بدرقه

بیوگرافی مرضیه بدرقه

بازیگر ایرانی و عکاس در ۲۸ بهمن دهه ۵۰ تهران به دنیا آمده و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد.

مرضیه بدرقه

از عکاسی تا بازیگری

اولین تجربه بازیگری او در فیلم متری شش و نیم به کارگردانی سعید روستایی رقم خورده و درخشش و بازی خوش نظر خیلی بینندگان این فیلم را به خود جلب کرده است.
وی در این در کنار پیمان معادی و نوید محمدزاده ایفای نقش کرده و فیلمی بوده که در جشنواره فیلم فجر اکران شده و بعد از اکران عمومی در سینماها به پرفروشترین فیلم مدت تبدیل شده و به فروش میلیادری دست یافته است.
وی یک عکاس حرفه ای است و چند سالی است که در این رشته و زمینه فعالیت دارد و از عکاسان حرفه ای می باشد که در زمینه طبیعت و آثار تاریخی عکاسی کرده است و تصاویر بسیار زیبایی را خلق و ثبت کرده است.

مرضیه بدرقه

وی همچنین در آثاری چون نمایش خانه برناردا آلبا” و فیلم “گلدن تایم” و نمایش كوكوی كبوتران حرم و عروسی خون و درها و دیوارها … نقش افرینی کرده است.

پیشنهادی :

 

مرضیه بدرقه
فوت پدر و خواهر

در یک خانواده شش نفره به دنیا آمده و پدرش را از دست داده و خواهرش در کودکی فوت کرده و تصاویرش در اینستاگرامش به یادش منتشر کرده است.

همسر مرضیه بدرقه

از زندگی شخصی و وضعیت ازدواج و همسرش و اطلاع دقیقی در دست نیست.

مرضیه بدرقه

بازی در فیلم متری شیش و نیم

خانوم مرضیه بدرقه در فیلم متری شش و نیم سعید روستایی در کنار بازیگرانی چون پیمان معادی و نوید محمد زاده ایفای نقش کرده است.

عکسهای مرضیه بدرقه

در ادامه تصاویر بیشتر و شخصی تر از اینستاگرام این هنرمند را مشاهده کنید.

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

مرضیه بدرقه

 

نظرات