بیوگرافی و عکسهای ژیار محمدزاده بازیگر

1

بیوگرافی و عکسهای ژیار محمدزاده بازیگر

ژیار محمدزاده بازیگر نوجوان و خوش آتیه ایرانی که به تازگی وارد عرصه سینما و تلویزیون شده است و تابحال در کارهای خود بسیار خوش درخشید است.

ژیار محمدزاده

بیوگرافی ژیار محمدزاده

از تاریخ تولد و محل تولد این بازیگر نوجوان اطلاعاتی دردست نیست.

فعالیت ژیارمحمدزاده

وی تابحال در فیلم های حکایت عاشقی به کارگردانی احمد رمضانزاده , بمب به کارگردانی پیمان معادی , وای آمپول به کارگردانی علیرضا محمودزاده و به تازگی در سریال دنگ و فنگ روزگار ایفای نقش کرده است.

فیلم “وای آمپول” به کارگردانی علیرضا محمودزاده محصول شکوفا فیلم است که در سی‌‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان رونمایی شده است. در این فیلم خانواده آمپول چی که تولیدکننده آمپول هستند با وحشت فرزندانشان از آمپول مواجه می شوند ولی درنهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌های قهرمانی به کمک فرزندانشان می‌آید.

سریال دنگ و فنگ روزگار به تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی و کارگردانی جواد مزدآبادی سریالی پربازیگر و پر لوکیشن است که به تازگی کلید خورده و در حال حاضر در بیمارستانی واقع در محله ولنجک تهران در حال تصویربرداری است. داستان این مجموعه به ارتباط ۲ دوست با بازی محمد نادری و سیروس گرجستانی برمی گردد. این ۲ طی یک شراکت دچار مشکلاتی می شوند و ناچار می شوند سال ها این مشکلات را پنهان کنند که همین مساله باعث رقم خوردن اتفاقات طنز مختلفی می شود.

مصاحبه با ژیارمحمدزاده

ژیار محمدزاده در حاشیه سی و یکمین جشنواره فیلم کودک در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به حضورش در جشنواره اظهار داشت: امسال، اولین باری است که در جشنواره شرکت می‌کنم.

وی افزود: هنوز موفق به دیدن فیلم نشده‌ام ولی از افرادی که فیلم‌ها را دیده‌اند، شنیدم که سطح فیلم‌ها خوب بوده است.

بازیگر نوجوان با بیان اینکه از حضور در جشنواره خوشحال است، گفت: حتما سال آینده در جشنواره شرکت می‌کنم تا چیزهای زیادی یاد بگیرم.

وی ادامه داد: سعی دارم با بازی بهتر در فیلم‌ها، بچه‌ها را بخندانم و در آینده در کنار درس خواندن، بازیگر خوبی بشوم.

عکسهای ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده و مادرش

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

ژیار محمدزاده

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای ژیار محمدزاده بازیگر

  1. kourd boy گفت:

    از محل تولدش اطلاعی در دست نیست یا عمدا ننوشتین ؟!
    وقتی در دست ندارین، به چه حقی این صفحه رو به این موضوع باز کردین و نوشتین ؟

    محض اطلاعتون ژیار محمدزاده متولد سال ۱۳۸۵ در شهرستان سردشت هست که شهرستانی کورد نشین از استان آذربایجانغربی هست و بقیه اطلاعات رو میزارم برای شما که درموردش تحقیق کنین و صفحه و پیجتون رو پر بار تر کنین !!!

نظرات