بیوگرافی و عکس های ساره رشیدی بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های ساره رشیدی کمدین خنداننده شو

ساره رشیدی یکی از کمدین های برنامه خندوانه است که در این بخش از بیوگرافی هنرمندان با سن و عکس های شخصی و ازدواج و اینستاگرام وی در سایت حرف تازه آشنا می شوید.

ساره رشیدی

بیوگرافی ساره رشیدی

بازیگر و کمدین ایرانی متولد ۲۳ دی ماه در شیراز بوده و اهل استان فارس می باشد و دوران دانشجویی خود را در یکی از دانشگاه های شهرهای شمالی گذرانده است.
وی در دور دوم مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه رامبد جوان یکی از شرکت کنندگان بوده و با اجرای خاص و منحصر بفردش، با لهجه ی زیبا و دوست داشتنی شیرازی بسیار خوش درخشید.

ساره رشیدی

شروع فعالیت هنری

وی درباره نحوه شرکت در مسابقه خنداننده شو گفت که کلیپ و فیلمی کوتاه از اجرایم را برای مسابقه فرستادم که بعد از بازبینی و دادن تست بین بیست نفر متتخب به مرحله اجرای استندآپ راه پیدا کردم.
ساره رشیدی بعد از پایان خنداننده شو هنوز با رامبد جوان و برنامه خندوانه همکاری دارد و گاهی برای اجرای نمایش در کنار مهمانان این برنامه حضور پیدا می کند.

پیشنهادی:

 

ساره رشیدی

اجرای استندآپ در خندوانه

وی هم اکنون یکی از بازیگران تئاتر است که چندین نمایش را روی صحنه در کنار دیگر بازیگران و هنرمندان بت سابقه انجام داده است‌
در آخرین برنامه خندوانه در نوروز ۹۸ در ۱۶ فروردین ماه همه کمدین های خندوانه در این برنامه مهمان رامبد جوان بودند که این خانم کمدین نیز یکی از شرکت کنندگان بود.

همسر ساره رشیدی

از وضعیت ازدواج و همسر و متاهل و مجرد بودن این بازیگر اطلاعی در دست نیست و تاکنون خبری مبنی بر ازدواجش منتشر نشده است.

ساره رشیدی

وی با اجرای استندآپ در گروه رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو در شبکه نسیم به شهرت رسید و توانست نظر بینندگان و تماشاگران را به اجرای خوب و بازی خاصش جلب کند.

ساره رشیدی

عکس های ساره رشیدی خنداننده شو

در مسابقه خنداننده شو ۲ ساره رشیدی در گروه رامبد جوان بود و با رضا نظری و ابوطالب حسینی اجرا داشتند.

ساره رشیدی

ساره رشیدی

ساره رشیدی

ساره رشیدی

ساره رشیدی

ساره رشیدی

نظرات