تفریحات

طالع بینی و فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶

0

طالع بینی و فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان – ۱۶ نوامبر برای امروز شما

فال روزانه پنجشنبه 25 آبان

امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید

فال فروردین ماه

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین فروردین ماه

شما امروز بخصوص اگر از كارهایی كه در حال انجام دادنشان هستید خسته شده باشید، توانایی خیلی زیادی برای تمرکز کردن دارید. اما بیشتر به دنبال این هستید که روال امور را به نفع خودتان تغییر دهید. فقط سعی كنید طوری از انرژی تان بهره بگیرید كه بتوانید از اشتباه یا مجادله جلوگیری به عمل آورید.

جداکننده

فال اردیبهشت

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین اردیبهشت ماه

شما شاید امروز احساس كنید از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار ندارید، اما این حس آنقدرها هم بد نیست و می تواند شما را از خریدن چیزهایی كه واقعاً نیاز دارید باز دارد. پس بهتر است به جای خرج كردن بیش از اندازه روی كارهای دیگری كه می توانید انجام دهید فكر كنید. به یاد داشته باشید كه خوشحالی فقط با خرید کردن حاصل نمی شود.

جدا کننده

فال خرداد

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین خرداد ماه

امروز حتی اگر به فکر توجیه کردن رفتارتان باشید، باز هم امکان دارد افراد دیگر پریشانی شما را ببینند. شاید دلیل پریشانیتان این باشد كه قصد دارید كارهای زیادی را با هم انجام دهید و كسی هم به غیر از خودتان نمی تواند ارتباط آنها را با هم درك كند. با وجود این شما با انجام دادن كارهای بی اهمیت و زیاد خودتان را به دردسر می اندازید، مگر اینكه بتوانید علایقتان را مشخص کرده و فعالیتهای غیر مربوطه را حذف نمایید.

جدا کننده

فال تیر ماه

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین تیر ماه

شما با راز داری نا آشنا نیستید، اما اكنون مهم است كه بدانید کی ساكت بمانید و کی حرف بزنید. وقتی شما سفره دلتان را باز می کنید، برایتان سخت است که مسائلی را ناگفته باقی بگذارید. اما به یاد داشته باشید كه احتیاط واقعاً بهترین بخش شجاعت است و بهتر است امروز بعضی مسائل ناگفته باقی بماند.

جدا کننده

فال مرداد

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین مرداد ماه

شما امروز نسبت به همیشه اجتماعی تر شده اید، اما شاید این کار روش شما برای مخفی کردن احساساتتان باشد. البته دلیلی برای پنهان کاری وجود ندارد؛ شما مجبور نیستید چیزهایی که فکر می کنید خوب نیستند را با دوستانتان در میان بگذارید. خیلی خوب است که محدودیتهایتان ر ابرای آنها شرح دهید و بعد مرزهایی که برای خود تعیین کرده اید را رها نکنید.

جدا کننده

فال شهریور

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین شهریور ماه

شما امروز دوست دارید كه به دیگران كمك كنید، اما ممکن است توانایی تأثیر گذاری لازم را نداشته باشید. شما به نقطه ای می رسید كه خودتان رامدام در حال کمک کردن خواهید دید و آرزو می كنید كه ای كاش قادر بودید از آن موقعیت خارج شوید. ولی خودتان را در موقعیتی قرار داده اید که دیگر امكانی برای عقب نشینی وجود ندارد. پس به پیش بروید و به کارتان ادامه دهید. این دوران آنقدرها هم که شما فکر می کنید طول نخواهد کشید، ولی بعد از آن حس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد.

جدا کننده

فال مهر

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین مهر ماه

شما دلتان می خواهد كه برای مدت كوتاهی همه چیز را رها كنید، اما متوجه می شوید نمی توانید به راحتی کاری کنید که این اتفاق بیفتد. بنابراین ممكن است از خودتان ناامید شوید. اما این واقعا مشكل شما نیست، صبر داشته باشید و ببینید كه چگونه مسئولیتهایتان در طول این روزها كم تر می شود و بعد برگردید به اینكه وقت فراقتی برای خود در برنامه زندگیتان بگنجانید.

جدا کننده

فال آبان

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین آبان ماه

شما امروز حتی اگر از قبل تصمیم گرفته باشید كه احساساتتان را پیش کسی فاش نکنید، طبیعی است كه درباره آنها صحبت كنید. اما شاید راحتی تان زیاد طول نكشد، مخصوصاً اگر شما مشکلی درست کنید که حتی برای افراد دیگر نیز سخت باشد. اگرچه این بحث ساده ای نیست، ولی بهتر است برای شفاف تر کردن رابطه تان تلاش کنید. پس تا دیر نشده عجله کنید.

جدا کننده

فال آذر

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین آذر ماه

شما ممكن است به خاطر یك دوست نزدیك یا شریكی كه در رابطه با موضوع مهمی كه برای شما اهمیت داشته احساس تعهد نکرده، آشفته شده باشید، ولی وقتی كه مشكلی بروز می كند اوضاع پیچیده تر می شود. شاید اگر قبول کنید او بعضی اوقات شخص نامتعادلی می شود، باعث تسكین خاطرتان شود. همچنین زمانی كه می دانید دیگران مخالفت نمی كنند، تسلیم شدن برایتان راحت تر است. اگر بتوانید دو طرف این قضیه را ببینید نه فقط از دیدگاه خودتان، می توانید از مقابله و بحث خودداری كنید.

 

جدا کننده

فال دی

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین دی ماه

شما ممكن است امروز كارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید و نمی دانید از كجا باید شروع كنید. شما وقتی که بفهمید كار دیگری هم دارید كه باید آنرا انجام دهید، هر کاری انجام دهید به مشکل برخواهید خورد. اگر خودتان را مقصر می دانید، دیگر واقعا نمی توانید بیشتر از آنچه كه قبلا قول داده بودید کاری بکنید. کمتر کردن مزان توقعتان کمکتان می کند دنیای متفاوتی برای خودتان بسازید.

جدا کننده

فال بهمن

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین بهمن ماه

باوجود اینکه امروز جنبه های تفریحی زیادی در زندگی تان وجود دارد، ولی نمی توانید به راحتی برای خود هم بازی و همراه پیدا کنید! شاید بتوانید فردی را پیدا کنید كه در این اوقات خوش با شما همراه باشد، اما این به معنی آن نیست كه او بتواند دوستی اش را با شما ادامه بدهد. وقتتان را روی كسی كه به شما علاقه مند نیست تلف نكنید.

جدا کننده

فال اسفند

فال روزانه پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ متولدین اسفند ماه

شما ممكن است از فكر كردن درباره تعطیلاتی كه به وقوع نخواهد پیوست خسته شده باشید. شما امروز آماده مسافرت رفتن هستید، اما شاید اصلا نتوانید جایی بروید. شما تعهداتی در دوستی تان دارید كه باید بهشان عمل کنید و آنها بر رویای سفرتان ارجحیت دارند. برنامه های بلند مدتتان را فراموش كنید؛ در عوض روی لحظه حال تمركز كنید و ببینید كه چه پیش می آید.

جدا کننده

نظرات