ماجرای کنار گذاشتن و حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

1

ماجرای کنار گذاشتن و حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

ماجرای حذف فردوسی پور از ۹۰ : مدیر گروه ورزش شبکه ۳، از تولید فصل جدید برنامه نود در ساختاری متفاوت خبر داد.

میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما، درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک برهه زمانی برنامه های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صدا و سیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

حذف عادل فردوسی پور

وی افزود: ورزش مخاطبان بی شماری در کشور دارد و ارتقا شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار با اهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ در ادامه درباره برنامه نود اظهار کرد: برنامه نود در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه ها فقط مختص برنامه های کم مخاطب نیست و برنامه های پر مخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ ادامه داد: عادل فردوسی پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می تواند در سمت‌های جدی تر و با دست باز تر به تکثیر برنامه های تخصصی ورزشی بپردازد بطوریکه ما بتوانیم برنامه های پر مخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

همچنین امروز در برخی خبرها عنوان شده بود که به فردوسی پور پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش داده شده است . اما ظاهرا او این پیشنهاد را نپذیرفته است

1 دیدگاه در “ماجرای کنار گذاشتن و حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

  1. احمد حسینی گفت:

    باسلام و احترام خدمت دوستان میخواستم بگم برنامه نود فرزند اقای عادل فردوسی پور بود با اینکار فرزندش رو ازش گرفتیم نخبه پروری کنیم نه نخبه کشی امیدوارم سوءتفاهم ها از بین بره و ما شاهد حضور اقای عادل خان عزیز در شبکه ورزش و برنامه نود باشیم

نظرات