بازیگران سریال دزد و همسرش و قایق +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

0

بازیگران سریال دزد و همسرش و قایق +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

سریال دزد و همسرش و قایق The Thief His Wife and the Canoe به کارگردانی ریچارد لاکستون در سال ۲۰۲۲ ساخته شده و قرار بر این است از شبکه سه تلوزیون پخش شود. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران سریال دزد، همسرش و قایق همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران سریال دزد و همسرش و بیوگرافی نقش ها و زمان پخش در تیرماه ۱۴۰۳ می پردازیم.

دزد، همسرش و قایق مجموعه تلویزیونی هیجان انگیز و جنایی به کارگردانی ریچارد لاکستون ساختهٔ سال ۲۰۲۲ است. مونیکا دولان، ادی مارسن، مارک استنلی، دومینیک اپلوایت، کری کوهن، الیس جونز، آلیس هاردینگ، دیوید فاین، کالین آر کمپبل از جمله بازیگران این فیلم هستند.

بازیگران سریال دزد و همسرش و قایق +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

بیوگرافی همه بازیگران سریال دزد و همسرش با عکس جدید

بازیگران سریال دزد، همسرش و قایق به کارگردانی ریچارد لاکستون محصول سال ۲۰۲۲ عبارتند: مونیکا دولان، ادی مارسن، مارک استنلی، دومینیک اپلوایت، کری کوهن، الیس جونز، آلیس هاردینگ، دیوید فاین، کالین آر کمپبل که از بازیگران این فیلم سینمایی می باشند.

بیوگرافی همه بازیگران سریال دزد و همسرش با عکس جدید

خلاصه داستان سریال دزد، و همسرش و قایق

داستان سریال دزد و همسرش و قایق براساس داستانی واقعی روایت شده و در مورد افسر زندان، جان داروین است که برای دریافت حق بیمه عمر و جلوگیری از ورشکستگی، تصمیم می‌گیرد تا با جعل مدارک، برای مرگ خود سندسازی کند. این موضوع جان را در کانون توجه رسانه‌های جهانی قرار داد و…

بازیگران سریال دزد، و همسرش و قایق

این سریال براساس داستان واقعی پرونده ناپدید شدن یک افسر زندان به نام جان داروین و با الهام از خاطرات دیوید لی ساخته شده است؛
جان داروین که با ورشکستگی روبرو شده، تصمیم می گیرد تا با استفاده از قایق خود وانمود کند که مرده است. در ادامه، جان تلاش می کند تا خود را مخفی کند و… او موفق می شود تا با یک پاسپورت جعلی هویت جدیدی داشته باشد. این در حالی است که او مجبور می شود تا درباره مرگش تحقیق کند و بتواند حق بیمه اش را دریافت کند. پس از اینکه جان و آن با ماموران پلیس مصاحبه می کنند، حقیقت ماجرا فاش می شود. در ادامه، آنها باید در دادگاه حاضر شوند و…

زمان پخش و تکرار

سریال دزد و همسرش هر روز ساعت ۱۶:۵۴ از شبکه سه پخش میشود. تکرار و بازپخش ندارد.

اسامی بازیگران سریال دزد، و همسرش و قایق

عوامل تولید سریال دزد و همسرش

سریال: دزد، و همسرش و قایق The Thief His Wife and the Canoe
کارگردان: ریچارد لاکستون
ژانر: اکشن، جنایی، ماجراجویی
تاریخ انتشار: ۲۰۲۲
تعداد قسمت‌‌‌: ۴ اپیزود (فصل ۱)
محصول شبکه ITV انگلستان
فیلمنامه این سریال را نیز کریس لانگ و دیوید لی به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده

بیوگرافی مارک استنلی Mark Stanley

مارک استنلی

مارک استنلی بازیگر بریتانیایی متولد ۲۹ آوریل ۱۹۸۸ است که از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز نمود و در مدرسه موسیقی و درام تحصیل کرد.

وی سابقه بازی در فیلم و سریال هایی همچون کجکی، کجکی و رودخانه تاریک را در کارنامه هنری خود دارد.

بیوگرافی ادی مارسن Eddie Marsan

ادی مارسن در بازیگران سریال دزد و همسرش

ادی مارسن بازیگر و صداپیشه بریتانیایی متولد ۹ ژوئن ۱۹۶۸ در لندن است که از سال ۱۹۸۷ فعالیت خود را آغاز نمود و از آکادمی هنرهای تئاتر فارغ التحصیل شد.
ادی مارسن در بسیاری از فیلم و سریال‌ های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است که از میان آنها می ‌توان به کارکشته، ماموریت غیرممکن ۳، خشم مردانه، ددپول ۲، ریک پسر سفید پوست، ابیگیل، جنتلمن، ریور، هنکاک و بلوند اتمی اشاره کرد.

بیوگرافی مونیکا دولان Monica Dolan

بازیگران سریال دزد و همسرش و قایق +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

مونیکا دولان بازیگر انگلیسی است که در ۱۵ مارچ ۱۹۶۹ به دنیا ‌آمد و از سال ۱۹۹۳ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او تحصیلاتش را در مدرسه موسیقی و نمایش گیلدهال گذراند. از جمله افتخارات مونیکا دولان می توان به کسب یک جایزه بفتا اشاره کرد.
مونیکا دولان سابقه حضور در آثاری همچون امپراطوری روشنایی، دزد،‌ همسرش و قایقش، حفاری، نام من لئون است، سیرانو و اسرار رسمی را در کارنامه هنری خود دارد.

نظرات