آخرین وضعیت تعطیلی ادارات فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ (گرمای شدید هوا)

0

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ آلودگی هوا و گرمای شدید هوا و صرفه جویی در برق در این صفحه لحظه به لحظه می خوانید با توجه به گرمای شدید هوا و صرفه جویی در برق ادارات این استان ها فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۳ نیست.به محض انتشار خبر جدید تعطیلی ادارات دیگر شهرها در این رابطه این خبر بروزرسانی خواهد شد.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ (گرمای شدید هوا)

جزئیات تعطیلی ادارات پنجشنبه ۲۱ تیر و اخبار وضعیت تعطیلی ادارات فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ مشخص شد تعطیلی ادارات در اصفهان، کرمان، یزد، تهران و البرز، تبریز ، ایلام ، شهرهای جنوبی ، زاهدان، زابل ، خوزستان ، اهواز ، بوشهر ، زنجان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز اراک سیستان و بلوچستان و زاهدان و مشهد از حرف تازه پیگیری کنید

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات فردا پنجشنبه 21 تیر 1403 (گرمای شدید هوا)

ایا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ ادارات تعطیل است

با توجه به مصرف برق و افزایش دما، ادارات برخی از استان‌ها فردا پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه تعطیل اعلام شدند. اسامی شهرها و استان هایی که ادارات آنها در روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه تعطیل هستند به شرح زیر است: ادارات کرمان خراسان جنوبی، قم، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، لرستان، اصفهان، یزد و سیستان و بلوچستان و …

در صورت اعلام تعطیلی دارات دیگر شهرها به اسامی فوق اضافه خواهد.

کرمان فردا تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی، ادارات استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه تعطیل خواهند بود. همچنین مصوب شد روزهای شنبه (۲۳تیر)، یکشنبه (۲۴ تیر) و چهارشنبه (۲۷ تیر) ادارات دو ساعت زودتر تعطیل شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، علی بیگ‌زاده روز چهارشنبه افزود: این تصمیم به دلیل افزایش دما و همچنین درخواست برق منطقه‌ای شمال و جنوب استان و در پیش بودن کنکور سراسری با موافقت استاندار کرمان اتخاذ شده است.
وی بیان کرد: مراکز امدادی، خدمات‌رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه‌روزی کماکان در این ایام ارائه خدمت خواهند داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، باید نسبت به خاموشی سیستم‌های سرمایشی مجموعه اقدام کنند.
وی ادامه داد: سیستم روشنایی ادارات نیز با توجه به تعطیلی روزهای پنجشنبه و جمعه باید به حداقل ممکن و تنها در موارد ضروری کاهش یابد.
بیگ‌زاده خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی که دیزل ژانراتور دارند، برای مصرف انرژی خود و کاهش فشار شبکه سراسری، نسبت به استفاده از دیزل ژانراتورها اقدام کنند.

استان سمنان پنج‌شنبه تعطیل است

استاندار سمنان اعلام کرد: فردا پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه به دلیل گرمای هوا و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی این استان تعطیل خواهد بود.

تعطیلی ادارات کرمانشاه فردا پنجشنبه ۲۱ تیر

براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمانشاه، روزهای پنجشنبه این هفته و هفته آینده( ۲۱ و ۲۸ تیر) ادارات استان تعطیل شدند و روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه هفته آینده هم دو ساعت زودتر تعطیل می شوند.

تعطیلی ادارات استان قم فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم اعلام کرد ادارات این استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه هفته جاری به دلیل مدیریت مصرف انرژی تعطیل است.

محسن اروجی گفت: با توجه به درخواست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و پیشنهاد کارگروه استانی مدیریت تقاضا و مصرف برق با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق مقرر شد در روز پنجشنبه تغییری در ساعت کاری ادارات انجام شود.

او افزود: بر این اساس فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه نیز تعطیل اعلام می‌شود.

به گفته اروجی: کسری ساعات کاری طبق ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری، می‌بایست از طریق دورکاری جبران شود
ادارات استان مرکزی ۲۱ تیرماه تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی گفت: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات استان در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

سیدمجتبی آل یاسین افزود: براساس تصمیم جلسه مشترک کارگروه مدیریت مصرف انرژی و کارگروه شرایط اضطرار استان و موافقت استاندار، به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی، بانک ها و بیمه های استان باستثنای واحدهای ذیربط در مراکز درمانی، دستگاه های خدمات رسان و مراکزی که دارای نوبت کاری بشند، با استفاده از ظرفیت بخشنامه دورکاری در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

او بیان کرد: همچنین ادارات، بانک ها و بیمه های استان به جز دستگاه های خدمات رسان و اداراتی که به صورت نوبت کاری و کشیک، فعال هستند، در روز چهارشنبه ۲۰ تیر از ساعت ۱۱ صبح تعطیل می شوند.

تعطیلی ادارات اصفهان فردا پنجشنله ۲۱ تیر در پی افزایش دمای هوا

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان هم گفت: به منظور پایداری شبکه برق امروز چهارشنبه ساعت خاتمه کار در اصفهان ساعت ۱۱ و پنجشنبه ۲۱ تیرماه هم دستگاه‌های مذکور تعطیل خواهد بود.

دستگاه‌های اجرایی استان خراسان جنوبی، پنجشنبه‌ها تعطیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استان خراسان جنوبی، دستگاه‌های اجرایی به جزو واحدهای خدمات رسان، امدادی و عملیاتی، پنجشنبه‌های هر هفته تا نیمه شهریورماه تعطیل است.

ادارات سیستان و بلوچستان تعطیل می‌شوند

عباسعلی ارجمندی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به گرمای بیش از حد هوا در این ایام و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق، فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی در بازه زمانی برگزاری کنکور، در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت شش صبح آغاز و با دو ساعت تعجیل رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد و کاهش ساعت کاری از طریق دورکاری جبران می‌شود.

تعطیلی تمام دستگاه‌های اجرایی استان یزد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: امور مربوط به دستگاه‌ها در این روز به صورت دورکاری انجام می‌شود.

«محمد حسین پارساییان» در این خصوص گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی استان از تاریخ ۱۷ تیرتا ۱۵ شهریور ماه در روز‌های پنچشنبه هر هفته تعطیل هستند.

او افزود: دستگاه‌های خدمت رسان و مراکز درمانی استان از این قاعده استثناء هستند.

پارسائیان با اشاره به انجام امور دستگاه‌های مشمول تعطیلی روز پنجشنبه، به صورت دورکار، گفت: هدف از اعمال تعطیلی دستگاه‌ها در این روز، صرفه جویی در مصرف انرژی و نیز اجرای محدودیت‌های ابلاغی برای افزایش ضریب پایداری و کارکرد ایمن شبکه گاز و برق کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد در پایان خطاب به فرمانداران و دستگاه‌های استان، بر ضرورت رعایت شیوه نامه‌های ناظر بر چگونگی تنظیم دمای محیط کاری و صرفه جویی در مصرف برق تاکید کرد.

ادارات لرستان پنجشنبه تعطیل است

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: با موافقت استاندار دستگاه‌های اجرایی استان به دلیل مدیریت مصرف انرژی امروز چهارشنبه دو ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.

مهدی پازوکی گفت: با توجه به درخواست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و پیشنهاد کارگروه استانی مدیریت تقاضا و مصرف برق و همچنین با موافقت استاندار لرستان با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق مقرر شد در دو روز آینده تغییری در ساعت کاری ادارات انجام شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان افزود: بر این اساس فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی و شیفت‌گردان روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۶ آغاز و با دو ساعت تعجیل در پایان کار رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد و روز پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه نیز تعطیل اعلام می‌شود.

او افزود: کسری ساعات کاری طبق ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری، می‌بایست از طریق دورکاری جبران شود.

این مسئول گفت: همچنین تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف به عدم استفاده از سیستم‌های برودتی ادارات مربوطه طی دو روز مذکور هستند.

تعطیلی ادارات چهارمحال و بختیاری پنج‌شنبه ۲۱ تیر

مدیرکل بحران چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل گرمای شدید و همچنین برای کاهش مصرف برق تمام دستگاه‌های اجرایی این استان فردا پنج‌شنبه تعطیل است.

خسرو کیانی اظهار کرد: به دلیل افزایش دمای هوا و گرمای تابستان و به دلیل صرفه‌جویی در مصرف انرژی فعالیت کاری کلیه ادارات در چهارمحال و بختیاری امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۶ تا ۱۱ صبح است.

او تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی به جز دستگاه‌های خدماتی، انتظامی و امدادی روز پنج‌شنبه هفته جاری تعطیل است.

وضعیت آب و هوا

کارشناس هواشناسی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در نواحی مستعد همراه با گرد و خاک در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد و نیمه شرقی کرمان پیش‌بینی می‌شود.

🔹 پنجشنبه (۲۱ تیرماه) وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در نواحی مستعد همراه با گرد و خاک در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد و نیمه شرقی کرمان پیش‌بینی می‌شود.

نظرات