خاطره اسدی در ۴۱ سالگی عروس شد! + همسر خاطره اسدی کیست؟

0

خاطره اسدی در ۴۱ سالگی عروس شد! + همسر خاطره اسدی کیست؟

خاطره اسدی، بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار عکسی از خود در لباس عروس در شهر میلان ایتالیا، خبر ازدواجش را اعلام کرد. برای فهمیدن داستان اصلی این ماجرا با حرف تازه همراه باشید.

   خاطره اسدی در 41 سالگی عروس شد! + همسر خاطره اسدی کیست؟

عکس و تصاویر عروسی و همسر خاطره اسدی

خاطره اسدی، بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار تصویری از مراسم ازدواجش در میلان ایتالیا، خبر ازدواج خود را اعلام کرد. این مراسم در یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا برگزار شد و خاطره اسدی با لباس عروس در خیابان‌های میلان دیده شد. او در صفحه اینستاگرام خود این تصویر را به اشتراک گذاشت و از خوشحالی خود در این روز خاص نوشت. این ازدواج در سال گذشته انجام شده و او به مناسبت سالگرد ازدواجش این تصویر را منتشر کرد.

عکس های عروسی خاطره اسدی

بیوگرافی

خاطره اسدی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، در ۷ مهر ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد است و دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما گذرانده است.

عکس همسر خاطره اسدی

فعالیت حرفه‌ای او با بازی در فیلم “دیشب باباتو دیدم آیدا” به کارگردانی رسول صدرعاملی در سال ۱۳۸۳ آغاز شد. او در این فیلم نقش دختری به نام آیدا را بازی کرد که با استقبال خوبی مواجه شد. پس از آن، در فیلم‌های متعددی از جمله “تقاطع” (۱۳۸۴)، “ستایش” (۱۳۸۵)، “شیرین” (۱۳۸۷) و “شبانه‌روز” (۱۳۸۷) به ایفای نقش پرداخت.

خاطره اسدی

خاطره اسـدی در تلویزیون نیز حضور فعالی داشته و در سریال‌هایی مانند “سقوط یک فرشته” (۱۳۹۰)، “ممنوعه” (۱۳۹۷) و “مردم معمولی” (۱۴۰۰) بازی کرده است. او همچنین در تئاتر نیز فعالیت دارد و در نمایش‌هایی مانند “همسایه آقا” و “سعدی تابستان ۳۲” به کارگردانی حسین کیانی به روی صحنه رفته است.

خاطره اسـدی به عنوان یکی از بازیگران جوان و با استعداد سینمای ایران شناخته می‌شود و توانسته است با بازی‌های خود توجه مخاطبان و منتقدان را جلب کند.

نظرات