همه نکات مهم درباره کاشت ابرو در آقایان + عوارض و نحوه انجام کاشت ابرو

0

کاشت ابرو در آقایان : کاشت ابرو روشی برای پر پشت شدم و زیبا شدن ابرو هاست این کار زیبایی فقط مختص خانم ها نیست و آقایان هم انجام می دهند. در ادامه همراه حرف تازه باشید.

کاشت ابرو در آقایان

مدت زمان انجام این عمل به پیوندهایی که روی هر فرد باید انجام شود، وابسته است. برای بیشتر مراجعه کنندگان حدودا ۵ تا ۶ ساعت زمان نیاز است. در این شیوه از ابزارهای بسیار ظریف و راهکارهای کم تهاجمی استفاده می شود. توجه داشته باشید که پس از عمل فعالیت های سنگین ورزشی انجام ندهید.

مراحل انجام :

کاشت ابرو مردانه با بی حسی موضعی شروع می شود. این بی حسی روی ناحیه پذیرنده و ناحیه اهدا کننده اعمال می شود. در مرحله بعد فولیکول های مو از منطقه اهدا کننده که معمولا موهای پشت گوش فرد است، برداشته می شود. پس از آن در ناحیه ابرو با ایجاد سوراخ های ریز جایگزین می شود. به یاد داشته باشید که حتما پزشک باید تجربه و مهارت کافی داشته باشد

کاشت ابرو مردانه

کاشت ابرو مردانه در هر شخصی با شخص دیگر متفاوت می باشد. در واقع ماندگاری و دوام موهای کاشته شده بعد از کاشت ابرو به مراقبت های هر فرد بستگی دارد. به همین خاطر نمی توانیم به طور دقیق دوام و ماندگاری کاشت ابرو را بیان کنیم. ولی مطالعات نشان می دهد میزان ماندگاری موها بعد از کاشت ابرو تقریبا ۲ تا ۵ سال می باشد.

هزینه کاشت ابرو مردانه با کاشت ابرو زنانه تفاوت قیمت چندانی ندارد و هزینه آن بین ۸ تا ۱۲ میلیون تومان متغییر است. هزینه دقیق کاشت ابرو در جلسات معاینه مشخص خواهد شد. برا یانجام خدمات کاشت ابرو بهتر است به بهترین دکتر برای کاشت ابرو مراجعه نمایید تا بهترین نتیجه را از کاشت ابروی خود داشته باشید.

مراحل انجام کاشت ابرو آقایان

همراه ما باشید

نظرات