بیوگرافی فرحان علی وارث خواننده و مداح پاکستانی + معرفی و عکس

1

بیوگرافی فرحان علی وارث خواننده و مداح پاکستانی + معرفی و عکس

فرحان علی وارث مداح و خواننده پاکستانی میباشد و پیش ۲۰ قطعه و نوحه به نام های حیدر، جان بابا، سکینه جان و مداحی های محرم و صفر به زبان های اردو و فارسی اجرا کرده است. در ادامه بیوگرافی فرحان علی وارث را در حرف تازه مشاهده کنید.

بیوگرافی فرحان علی وارث خواننده و مداح پاکستانی + عکس شخصی جدید

بیوگرافی فرحان علی وارث

فرحان علی وارث با نام اصلی سید شجاعت رضوی متولد دهه ۶۰ در کراچی پاکستان است و در حال حاضر به عنوان خواننده و مداح و نوحه خوان در پاکستان مشغول فعالیت است.

بیوگرافی فرحان علی وارث1

فرحان علی وارث اهل کجاست

فرحان علی‌وارث با نام اصلی سید شجاعت رضوی متولد پاکستان از مداحان صاحب نام اهل پاکستان است. او یکی از خوانندگان و مداحان شیعه پاکستانی است که با مداحی جان بابا در ایران مشهور شد.

بیوگرافی فرحان علی وارث

سوابق

شروع فعالیت مداحی و خوانندگی وی به دوران نوجوانی برمی گردد. او سالهاست به عنوان خواننده فعالیت دارد و پس از خوانندگی وارد مداحی و نوحه خوانی شد. فرحان در ماه های محرم و صفر و ماه رمضان به مداحی می پردازد. اجرای فرحان همیشه در کنار امجد صابری مدیحه سرای مشهور پاکستانی بود و برنامه های مذهبی اجرا می کرد. نوحه فوق العاده زیبا و سوزناک و دلنشین دو زبانه اردو و فارسی به نام بابا جان در مدح آقا امام حسین علیه السلام یکی از آهنگ های معروف و محبوب وی می باشد.

در بخشی از این نوحه آمده:

ز شرار غم میسوزم به تمامی وجود
دوباره باید بخونم یکی بود یکی نبود
بابا جون دردت به جونم
باباجون خوش اومدی به منزل فقیرونه
بیا بنشین بشنو درد دل یتیمونه
باباجون خوش اومدی قربون خاک قدمت
به خدا دلم میسوخت رفتی سفر ندیدمت
وقتی رفتی دشمنا آتیش زدن به خیمه ها
برا خاطر چی میزدن کتک به بچه ها
باباجون بین همه عممونو خیلی زدن
بابا جون من و ببین به صورتم سیلی زدن
هر کی صورتم رو دیده میگه چون زهرا شده
صورت مادر تو آخه مگه چطور شده
بابا جون دردت به جونم

عکس و بیوگرافی فرحان علی وارث

همسر و فرزندان

فرحان علی وارث سال ها پیش ازدواج کرده و دو دختر فرزند دارد. همسر فرحان محجبه است که در عکس زیر مشاهده می کنید:

عکس همسر و فرزندان فرحان علی وارث

ماجرای ترور

فرحان علی‌وارث، در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۵ مورد حمله تروریستی قرار گرفت و جان سالم بدر برد. در شهر کراچی مرکز ایالت سند در جنوب این کشور حمله تروریستی برای کشتن فرحان علی‌وارث مداح اهل بیت (ع) در همان شهر نافرجام ماند.

بیوگرافی و مداحی های فرحان علی وارث

در جزئیات درباره علت اقدام به ترور فرحان آمده: وی پس از اجرای یک برنامه تلویزیونی به مناسبت ماه مبارک رمضان ، در مسیر بازگشت به منزل ، با گروهی از مهاجمان موتورسوار مسلح مواجه شد اما محافظ پلیس همراه وی با شلیک چند تیر هوایی موفق به فراری دادن مهاجمان شد. علی وارث طی گفت وگو با رسانه های پاکستان گفت که تروریست ها قصد کشتن وی را داشتند.فرحان در ماه های محرم و صفر و ماه رمضان به مداحی می پردازد. اجرای فرحان همیشه در کنار امجد صابری مدیحه سرای مشهور پاکستانی بود و برنامه های مذهبی اجرا می کرد. نوحه فوق العاده زیبا و سوزناک و دلنشین دو زبانه اردو و فارسی به نام بابا جان در مدح آقا امام حسین علیه السلام یکی از آهنگ های معروف و محبوب وی می باشد.

منبع: گردآوری شده در حرف تازه

1 دیدگاه در “بیوگرافی فرحان علی وارث خواننده و مداح پاکستانی + معرفی و عکس

  1. نیلوفر گفت:

    اهنگ هاش خیلی خوبه

نظرات