اگر می خواهید سایت داشته باشید این مطلب را بخوانید

0

داشتن سایت می تواند یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای کسب و کار در فضای اینترنت باشد اما جزئیات فنی مربوط به راه اندازی سایت می تواند یک مانع بزرگ در رسیدن به این خواسته باشد. اگر شما نیز چنین مساله ای دارید کاملا به حق است و درست فکر می کنید. اما ما امروز یک خبر خیلی خوب برای شما داریم! که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

خرید هاست و دامنه از میزبان فا

راه اندازی سایت با خرید هاست و دامنه از میزبان فا

شرکت میزبان فا به جهت ارائه راهکار مناسب برای رفع مشکلات و پیچیدگی های فنی راه اندازی سایت، یک طرح بی نظیر را برای شما در نظر گرفته است. در این طرح، شما تنها با ثبت یک سفارش ساده، یک سایت راه اندازی شده و آماده به کار را از ما تحویل می گیرید. روند کار در این طرح به اینصورت است:

همانطور که مشاهده می کنید دیگر نیازی نیست شخصا اقدام به راه اندازی سایت نمایید. ما اینکار را برای شما بصورت رایگان انجام می دهیم!

آموزش خرید هاست و دامنه از میزبان فا

در ابتدا می بایست به صفحه هاست وردپرس میزبان فا مراجعه نموده و یکی از سرویس ها را خریداری نمایید. در مراحل خرید از شما، نام دامنه خواسته می شود که می بایست در ابتدا پسوند مورد نظرتان (پسوندهای ir – com و …) را انتخاب کرده و آدرس پیشنهادی خود را جستجو نمایید. اگر این آدرس قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد می توانید آن را برای سایت خود ثبت نمایید. لازم به ذکر است اگر قصد دارید دامنه ir ثبت کنید می بایست اقدام به ساخت شناسه ایرنیک نمایید. برای دامنه های com – net و … که جزو دامنه های بین المللی محسوب می شوند نیازی به ساخت شناسه و … نیست.

در ادامه می بایست دوره سالانه را انتخاب کرده و یکی از قالب های وردپرس را بر حسب نیاز و حوزه فعالیتی خود انتخاب نمایید. سپس کار را ادامه داده و صورتحساب را پرداخت نمایید. بلافاصله پس از ثبت سفارش، واحد فنی میزبان فا برای راه اندازی سایت شما اقدام کرده و پس از تکمیل کار، اطلاعات سایت برای شما ارسال می گردد.

لازم به ذکر است چنانچه در خصوص سرویس ها، نحوه خرید و … سوال یا ابهامی داشتید می توانید از طرق مختلف از همکاران ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. سریع ترین و بهترین راه ارتباطی، سیستم چت آنلاین ۲۴ ساعته میزبان فا است که بدون تعطیلی و بدون وقفه در حال ارائه خدمات است./۳۱۴۴۱۳

نظرات