امیر سامان سلطانی داور فوتبال از لیگ ایران تا مهاجرت به کانادا

0

امیر سامان سلطانی داور فوتبال متولد سال ۱۳۷۵ در زنجان است و تاکنون مسابقات زیادی را در لیگ برتر فوتبال سوت زده، خبر از مهاجرتش به کانادا داد. امیرسامان سلطانی قرار است پس از این در لیگ فوتبال این کشور داوری کند. ادامه عکس ها و بیوگرافی امیر سامان سلطانی داور فوتبال را از مجله حرف تازه می خوانید

بیوگرافی امیر سامان سلطانی داور فوتبال

بیوگرافی امیر سامان سلطانی داور فوتبال

امیر سامان سلطانی متولد سال ۱۳۷۷ در زنجان داور فوتبال است. او ۲۹ ساله است و قرار است به عنوان داور لژیونر فوتبال ایران در لیگ فوتبال کشور کانادا داوری کند.

بیوگرافی امیر سامان سلطانی | عکس و بیوگرافی امیرسامان سلطانی داور فوتبال

سوابق

سلطانی داور فوتبال اهل زنجان است و سابقه قضاوت در لیگ برتر فوتبال ایران از جمله تیم های مس و رایکا را در کارنامه خود دارد. او در سال ۱۴۰۲ توسط AFC به عنوان یکی از ده داور برگزیده آسیا جهت قضاوت در مسابقات Sanix Cup تحت عنوان “پروژه داوران آینده دار آسیا” در کشور ژاپن انتخاب شد.

عکس های امیرسامان سلطانی

بیوگرافی امیرسامان سلطانی

او همچنین در دوره های پیشرفته داوران فوتبال در آسیا در کشور مالزی نیز شرکت کرده بود که همگان امیدوارند این داور جوان با قضاوت عالی زمینه پیشرفت سریع خودرا هرچه بیشتر فراهم کند.

عکس و بیوگرافی امیرسامان سلطانی داور فوتبال

امیرسامان یکی از داوران جوان فوتبال ایران است که طی یکی دو سال گذشته با تلاش زیاد توانسته نام خود را مطرح کند. سلطانی که چند سالی است در کلاس های فیفا شرکت کرده و به لیگ برتر ایران هم رسیده، با وجود جوانی، قضاوت بازی های مهمی را انجام داده است.

بیوگرافی و مهاجرت امیر سامان سلطانی داور فوتبال

مهاجرت امیر سامان سلطانی

این داور مشهور فوتبال ایران که بعد از عدم ورود به لیست الیت، تصمیم به مهاجرت از ایران به کانادا گرفته بود، روز گذشته تهران را به مقصد دبی ترک کرد. او قرار است از امارات متحده راهی کانادا شود تا کار خود را در لیگ فوتبال این کشور استارت بزند و همراه با مهدی عالیقدر، کمک داور سابق فوتبال ایران، در لیگ کانادا داوری کند.

نظرات