بازیگران فیلم انسان ها (محصول سال ۱۳۸۹) +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

0

بازیگران فیلم انسان ها (محصول سال ۱۳۸۹) +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

فیلم انسان ها فیلم ایرانی به کارگردانی محسن توکلی و نویسندگی مهدی احمدی در سال ۱۳۸۹ ساخته شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. با فیلم انسان ها قبل از انقلاب محصول ۴۹ اشتباه نشود. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم انسان‌ها همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم سینمایی انسان ها و بیوگرافی نقش ها و زمان پخش در تیرماه ۱۴۰۳ می پردازیم.

انسان‌ها فیلمی به کارگردانی محسن توکلی ساختهٔ سال ۱۳۸۹ است. (با فیلم قبل از انقلاب انسان ها محصول ۴۹ اشتباه نشود)

کارگردان این فیلم محسن توکلی میباشد. محسن توکلی ۱۳۵۹ در تهران کارگردان و تدوینگر اهل ایران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۴ با فیلم باغ فردوس، پنج بعدازظهر آغاز کرد.

بازیگران فیلم انسان ها (محصول سال 1389) +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

بیوگرافی همه بازیگران فیلم انسان ها با عکس جدید

بازیگران فیلم انسان ها به کارگردانی محسن توکلی محصول سال ۱۳۸۹ عبارتند: مهدی امینی خواه، افسانه ناصری، نفیسه روشن، حسن جوهرچی، خسرو خانمحمدی، ترلان پروانه، آزاده خورشید دوست، سعید بحرالعلومی، هوشنگ سالک، ایرج طایفه، لاچین دربندی، زهرا رخشان، صبا دباغی، مهرداد بیات، حسن مولایی که از بازیگران این فیلم سینمایی می باشند.

بیوگرافی همه بازیگران فیلم انسان ها با عکس جدید

خلاصه داستان

داستان فیلم انسان ها داستان درام و اجتماعی دارد.دختر بچه‌ا‌‌ی پس از تصادف در بیمارستان بستری می‌شود. دختری است که در اثر یک تصادف رانندگی، پزشکان متوجه توده ای در نخاع او می شوند، حالا پدر او برای مداوای دخترش تمام تلاشش را می کند تا زنده بماند.

عوامل تولید

انسان‌ها (فیلم ۱۳۸۹)
کارگردان
محسن توکلی
محبوبه گشایشی‌اول
مدیر فیلم برداری
محمد فضلیه
آهنگ ساز
نیما نورمحمدی
سرپرست تدوین
محسن توکلی
طراح گریم
غلامرضا جهان‌مهر
تهیه‌کننده مهدی احمدی

مهدی امینی‌خواه (زاده ۱۰ مرداد ۱۳۵۳)

مهدی امینی‌خواه

حسن جوهرچی (۷ مرداد ۱۳۴۷ – ۱۵ بهمن ۱۳۹۵)

حسن جوهرچی

حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷۷ با فیلم “فیل در تاریکی” شروع کرد. اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم “برخورد” به کارگردانی سیروس الوند بود، اما با بازی در سریال “در پناه تو” در سال ۱۳۷۳ به‌شهرت رسید.

نفیسه روشن (زادهٔ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱)

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران میباشد. شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ”روزهای بیادماندنی” در تابستان ۱۳۸۲ دانست. در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان” ایفای نقش کرد. پس از آن در پائیز ۱۳۸۳، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ”روزگار غریب” را پذیرفت. اولین حضور وی در سینما نیز با فیلم “بازنده” بوده است.

بازیگران فیلم انسان ها (محصول سال 1389) +‌داستان، اسامی و بیوگرافی

تَرْلان پروانه (زادۀ ۱۸ تیر ۱۳۷۷)

ترلان پروانه ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز متولد شد. برای اولین بار در ۳ سالگی بطور تصادفی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و به مادرش پیشنهاد بازی ترلان را در یک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با اشتیاق قبول کرد. بعد از مدتی جذب برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد.

نظرات