بیوگرافی یونس حران‌ اف بازیگر سریال زخم کاری ۳ + عکس و زندگی شخصی

0

بیوگرافی یونس حران‌ اف بازیگر سریال زخم کاری ۳ + زندگی شخصی و عکس

یونس حران اف متولد دهه ۷۰ در تهران بازیگر اهل ایران است حران اف به عنوان بازیگر، استنداپ کمدین، دستیار کارگردان و دستیار برنامه ریزِ سینما و تلویزیون، دستیار و مدیر صحنه سینما و تلویزیون و عروسک گردان فعالیت دارد. ادامه بیوگرافی یونس حران‌ اف را حرف تازه مشاهده خواهید کرد

بیوگرافی یونس حران‌ اف بازیگر سریال زخم کاری 3 + عکس و زندگی شخصی

بیوگرافی یونس حران‌ اف

یونس حران‌ اف بازیگر جوان که به جز بازیگری به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان و برنامه ریز حضور دارد و همچنین عروسک گردان نیز می باشد در فصل سوم سریال زخم کاری ۳ ساخته محمدحسین مهدویان بازی کرده است. او همچنین در فصل دوم زخم کاری دستیار کارگردان در کنار محمدحسین مهدویان بوده و در فصل سوم به عنوان بازیگر حضور دارد.

بیوگرافی یونس حران‌ اف بازیگر سریال زخم کاری 3 + عکس و زندگی شخصی

حران اف به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه ریز در فیلم فرجام و سریال طنز لبخند آفتاب، فیلم های سینمایی ۲۷ برج و اپاتان و چیره دست فعالیت داشته است. او همچنین در چندین برنامه تلویزیونی شبکه آفتاب و شبکه نسیم در قامت دستیار دوم کارگردان و دستیار برنامه ریز مشغول به کار بوده است.

بیوگرافی یونس حران‌ اف بازیگر سریال زخم کاری 3 + عکس و زندگی شخصی

یونس حران‌اف اهل کجاست؟

وی اهل ایران می باشد. مهم‌ترین بخش بیوگرافی یونس حران‌اف بازی در سریال قصه‌های یاسین بوده است. یونس حران اف کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۴ سریال قصه‌های یاسین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

یونس حران‌ اف اهل کجاست

او در این سریال با سعید حران اف همکاری داشته است. حران اف توانست با بازی در سریال قصه‌های یاسین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمود مقامی، فریبا طالبی، محمدرضا رضایی و یاسین اسدی بر تجارب او افزود.

عکس یونس حران‌ اف و مرتضی امینی تبار

بیوگرافی یونس حران‌ اف (1)

سوابق بازیگری

یونس حران‌اف سابقه بازی در آثاری همچون سریالهای “زخم کاری ۳ (انتقام)”، “زخم کاری ۲ (بازگشت)”، “آفتاب پرست”، سریال قصه های یاسین وسینمایی ملاقات غیر ممکن و سریال لبخند آفتاب و فیلم کوتاه برزخ و فیلم کوتاه روزی در شب و… را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

عکس های اینستاگرام یونس حران‌ اف

پیج اینستاگرام

yonesharanof

از دیگر آثار این چهره می توان به مدیر صحنه فیلم سینمایی ایستگاه سلام و دستیار صحنه در سریال قصه های یاسین ، سریال قصه های پهلوان ، فیلم ملودی یکنواخت و فیلم راه بی راه و .. اشاره کرد.

بیوگرافی یونس حران‌ اف (2)

حضور در سریال زخم کاری ۳؛ انتقام

فصل سوم سریال زخم کاری با نام انتقام، به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌ کنندگی محمدرضا تخت‌ کشیان از فیلیمو پخش می‌ شود. در ادامه بیوگرافی یونس حران‌ اف وی که به عنوان دستیار کارگردان با محمدحسین مهدویان فعالیت داشته در زخم کاری ۳ به عنوان بازیگر فعالیت داشته است.

نظرات