بازیگر نقش آتنه در سریال زیر پای مادر کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

0

نقش آتنه در سریال زیر پای مادر : بهناز جعفری زادهٔ ۲۵ مرداد ۱۳۵۳ هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.اولین فیلم او که در نقش کوتاهی در آن حضور داشت روسری آبی در سال ۱۳۷۳ بود. او برای بازی کوتاهش در فیلم خانه‌ای روی آب، از بیستمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت.در ادامه به بیوگرافی کامل تر به بهناز جعفری بازیگر نقش آتنه در سریال زیر پای مادر خواهیم پرداخت.

نقش آتنه در سریال زیر پای مادر

بهناز جعفری زادهٔ ۲۵ مرداد ۱۳۵۳ هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.اولین فیلم او که در نقش کوتاهی در آن حضور داشت روسری آبی در سال ۱۳۷۳ بود. او برای بازی کوتاهش در فیلم خانه‌ای روی آب، از بیستمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت.ایشان  بازی در تئاتر را با نمایش سلطان مار آغاز کرد و در نمایشهای کارگردانان شاخصی چون بهرام بیضایی، محمد رحمانیان، علیرضا نادری و … به ایفای نقش پرداخته است.

جالب است بدانید ایشان مبتلا به بیماری ام اس میباشند.

او در سریال زیر پای مادر نقش مادری را بازی می کند که فرزند و همسرش را رها کرده و حالا بعد چندین سال برگشته و خواهان این است که فرزندش را ببیند اما مشکلاتی سر راهش قرار می گیرد.

گفتگو با بهناز جعفری :

اکثر کارهای شما نقش منقی است،دلیل خاصی دارد؟

من گوشه ای از وجودم دو تا سیم لخت دارم که بعضی مواقع روی هم می افتد و اتصالی می کند، آن وقت شخصیتی سرتق دارمخودم همیش از نقش های خاص منفی لذت برده ام چون جای کار دارد و به راحتی نمی توان از پس آن برآمد.

علاقه ایی به جراحی زیبایی دارید ؟

هیچ گونه جنگ و مبارزه ای با چین و چروک ها ندارم سعی میکنم با طراوت و جوان باشم، دوست دارم آینده هم یک پیر بامزه و خوب و دوست داشتنی شوم، برایم مهم است پوست متناسب و دندان سالم داشته باشم اما علاقه ای به جراحی های زیبایی ندارم

بهناز جعفری در زیر پای مادر

همراه ما باشید

نظرات