زمان پخش و تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری از شبکه ۳ (۱۴۰۳) + ساعت پخش تکرار

0

زمان پخش و تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری از شبکه ۳ (۱۴۰۳) + ساعت پخش تکرار

پخش فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی از دیروز یکشنبه ۱۷ تیرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما آغاز شد. ساعت تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری در دو زمان ۰۱:۳۳ بامداد و ۱۴:۱۰ روز بعد از پخش هر قسمت است. جزئیات زمان پخش و تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری از بخش فیلم و سریال حرف تازه می خوانید.

پخش فصل سوم سریال سرزمین مادری

تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری

فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی از یکشنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش شد. این سریال هر شب در این ساعت پخش می‌شود.

ساعت تکرار فصل سوم سریال سرزمین مادری در دو زمان ۰۱:۳۳ بامداد و ۱۴:۱۰ روز بعد از پخش هر قسمت است.

پخش فصل سوم سریال سرزمین مادری

حرف تازه- پخش فصل سوم سریال سرزمین مادری: سرزمین مادری با نام پیشین سرزمین کهن یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی کمال تبریزی است که از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این مجموعه تلویزیونی به رخدادهای تاریخی، سیاسی و اجتماعی ایران از زمان جنگ جهانی دوم تا وقوع انقلاب ۱۳۵۷ در بستر زندگی فردی به نام رهی اردکانی می‌پردازد.

نوشته های مشابه

جزئیات پخش و تکرار

در فصل سوم «سرزمین مادری» زمان وقوع اتفاقات سریال به سال‌های ۵۶ و ۵۷ می‌رسد و داستان وارد مرحله میانسالی رهی می‌شود و به همین رو آرش مجیدی جایگزین شهاب حسینی که بازیگر نقش دوره جوانی این شخصیت است، می‌شود.

شهاب حسینی در فصل دوم جایگزین علی شادمان بازیگر نقش دوران کودکی رهی شده بود.

علاوه بر مجیدی بازیگران دیگری همچون کوروش سلیمانی (در نقش سید حشمت)، سعید راد، گلچهره سجادیه، بابک حمیدیان، مهران رجبی، حسین مهری، مجید سعیدی، حسین عابدینی و لیلا برخورداری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سرزمین مادری با نام پیشین سرزمین کهن یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی کمال تبریزی است که از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این مجموعه تلویزیونی به رخدادهای تاریخی، سیاسی و اجتماعی ایران از زمان جنگ جهانی دوم تا وقوع انقلاب ۱۳۵۷ در بستر زندگی فردی به نام رهی اردکانی می‌پردازد.
سرزمین مادری در طی سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۶ ساخته شده‌است. پخش این مجموعهٔ تلویزیونی ابتدا در ۳ بهمن ۱۳۹۲ آغاز شد و تا ۲۴ بهمن همان سال نیز ادامه داشت اما پس از مدتی به دلیل حواشی پیش‌آمده متوقف و بعد از گذشت نزدیک به ده سال در ۲۰ مهر ۱۴۰۲ مجدداً از سر گرفته شد.

با شروع فصل سوم ، زمان وقوع اتفاقات سریال به سال‌های ۵۶ و ۵۷ می‌رسد ، با توجه به بالا رفتن سن کاراکترها شاهد تغییر و تحولاتی در ترکیب بازیگران خواهیم بود که از آن جمله می‌توان به جایگزینی آرش مجیدی به جای شهاب حسینی اشاره کرد که در این مقطع از سریال نقش دوران میانسالی «رهی» را بازی می‌کند.

البته قرار بود که بازیگران فصل دو از جمله شهاب حسینی و محمد رضا فروتن نقش دوران میانسالی کاراکترهایشان را بازی کنند، اما حواشی توقیف این سریال موجب شد تا کمال تبریزی مجبور به انجام این تغییراتی در ترکیب بازیگرانش شود.

نظرات