زمان پخش دقیق سریال داریوش از پلتفرم فیلم نت ۱۴۰۳ + ساعت و روزهای پخش سریال

0

زمان پخش سریال داریوش : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار این مجموعه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال داریوش

این سریال به کارگردانی و نویسندگی هادی حجازی فر و تهیه کنندگی نوید محمودی در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است و محصول سال ۱۴۰۲ میباشد. این سریال قرار است از ۲۷ تیر ۱۴۰۳ از پلتفرم فیلم نت پخش شود. بسیاری از مردم این سریال نمایش خانگی را شبیه سریال پوست شیر می دانند زیرا اکثر بازیگران پوست شیر در این مجموعه حضور دارند. در ادامه ساعت دقیق سریال برایتان آماده کرده ایم. همراه ما باشید

از جمله هنرمندانی که در این مجموعه بازی کردند می توان به هادی حجازی فر،سحر دولتشاهی، ژیلا شاهی، مهرداد صدیقیان، عباس جمشیدی‌فر، رامین راستاد، محسن قصابیان، امیر نوروزی و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال امده سال‌ها پیش داریوش اشتباهی مرتکب شده که منجر به فرار او به کشور ترکیه شده است.اکنون پس از سالیان درازی که گذشته، دوستش به او اطلاع می‌دهد که از خانواده مقتول رضایت گرفته و می‌تواند به ایران برگردد. اما این بازگشت داریوش را در مسیری دشوار قرار می‌دهد. او با پیشنهاد افشا کردن محلی که طلاهای پانزده سال پیش را پنهان کرده بود روبه‌رو می‌شود اما…

انتخاب بازیگران توانمند نیز از دیگر عواملی است که می‌تواند موفقیت سریال را تضمین کند. حضور بازیگرانی که با تجربیات و توانمندی‌های خود قادر به ایفای نقش‌های چندبعدی هستند، به سریال ارزش افزوده‌ای می‌بخشد و قطعا طرفداران زیادی خواهد داشت.

سریال داریوش

زمان پخش سریال داریوش از پلتفرم فیلم نت

این سریال از ۲۷ تیر ۱۴۰۳ هرهفته چهارشنبه ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلم نت پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات