جدیدترین مدل های شال مشکی زنانه و دخترانه برای محرم ۱۴۰۳ + نکات مهم خرید

0

شال مشکی برای محرم : برای محرم اصلی پوشاک بانوان شال میباشد،شال مشکی تنوع زیادی دارد ،در طرح های مختلف اما برای استفاده در ایام محرم باید طرح خاص و مناسبی باشد. همراه ما باشید.

شال مشکی برای محرم

جدیدترین مدل های شال مشکی زنانه و دخترانه برای محرم ۱۴۰۳ + نکات مهم خرید

شال مشکی به صورت معمول در ابعاد استاندارد تولید می‌شود که عمدتاً شامل اندازه ۲۰۰ در ۷۵ سانتیمتر است. این ابعاد کافیست تا شما را در هنگام پوشیدن شال راحتی لازم را فراهم کرده،فراموش نکنید سایز شال همین است و اندازه های بزرگتری وجود ندارد.

شال مشکی

بعد از آن باید به جنس پارچه دقت کنید. برخی از پارچه ها تا زمانی که نو هستند، از رنگ بسیار خوب و با کیفیتی برخوردارند. اما پس از چند بار استفاده رنگ خود را از دست داده و دیگر کیفیت اولیه را ندارند. حتی برخی از پارچه ها رنگ می دهند.

شال مشکی زنانه

جنس شال های مجلسی اکثرا حریر یا ابریشم است که البته این جنس ها نسبت به شال نخی ایستایی کمتری دارند.در شال های مجلسی از لمه استفاده میشود تا جلوه ی آن روی سر بیشتر باشد همچنین در کار های مجلسی ممکن است از منگوله استفاده شود تا به زیبایی کار بیافزاید.البته کار نخی که ترکیب حریر با لمه باشه هم گزینه ی مناسبی است برای بانوانی که ایستایی شال برایشان مهم میباشد. اما حرف تازه پیشنهاد می دهد در تابستان که ایام محرم است از جنس نخی و حریر استفاده کنید.

شال مشکی محرمی

معمولا خانم هایی که سن بیشتری دارند باید از شال مجلسی قواره بزرگ با طراحی خلوت استفاده کنند.عمده ترین تفاوت شال مجلسی زنانه با دخترانه در این است که در شال هایی که مناسب سنین پایین تر هستند، طراحی شلوغی داشته باشند.

مدل های شال مشکی زنانه

آشنایی با فرم صورت مساله ای است که کمک زیادی به زیباشدن ظاهرتان می کند. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

راهنمای خرید شال مشکی برای محرم

نکات خرید شال مشکی

شال مشکی ساده

شال مشکی طرح دار

شال مشکی شیک

همراه ما باشید

نظرات